www.dartclub.fora.pl
Darterskie Forum Profesjonalistów DartClub - Gdańsk
Obecny czas to Śro 16:41, 15 Sie 2018

GRAND PRIX KARTUZY 12-13 maj

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Nie 12:10, 08 Kwi 2012    Temat postu: GRAND PRIX KARTUZY 12-13 maj

GRAND PRIX KARTUZY

jEdEn WeekenD 2 tURnieJe





12 maja ( sobota ) Grand Prix Kartuzy

Turniej zaliczany do rankingu krajowego POD

Wpisowe 30 zł od zawodnika. Zapisy od godz. 12.30 do 13.30, rozpoczęcie turnieju mężczyzn godz. 14.00 . Około godz. 16.30 rozpoczniemy turniej kobiet ( turniej pań min. 6 zawodniczek ). Ok godz. 20.00 planowany turniej „ Lucky looser „ – wpisowe 10 zł od gracza .

Nagrody w sobotnim turnieju

Panowie
1. 360 zł + puchar
2. 240 zł + puchar
3. 120 zł (dwóch zawodników) + puchar
5. 60 zł (czterech zawodników)

Panie
1. 180 zł + puchar
2. 120 zł + puchar
3. 60 zł (dwie zawodniczki) + puchar



13 maja ( niedziela ) Turniej deblowy

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA KARTUZ

Turniej par ( deble ) 701 d.o. , wpisowe 30 zł od pary ( pary mogą być mieszane ). Nagrody ( 4 pierwsze miejsca ) do podziału 80 % z wpisowego + puchar. Zapisy od godz. 11.30 , start ok. godz. 12.30 .



W sobotę obowiązują ciemne eleganckie spodnie/spódnice ( nie jeans ) oraz ciemne eleganckie obuwie.
W niedzielę strój luźny.




Miejsce turnieju wkrótce



Noclegi

Hotel „ KORMAN „ Kartuzy , ul 3 maja 36
[link widoczny dla zalogowanych]

Pokoje u Gosi Kartuzy , ul. Mikołaja Reja 16
[link widoczny dla zalogowanych]

Gościniec Kaszubski Kartuzy , ul. Parkowa 4
[link widoczny dla zalogowanych]



Kontakt z organizatorem

Michał Płotka - [link widoczny dla zalogowanych]
- 791-753-141
- FACEBOOK : dart.kartuzy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Nie 12:16, 08 Kwi 2012    Temat postu:

od dziś ruszają wstępne zapisy do obu turniejów

sobota panowie

1. Michał Płotka - Kartuzy
2. Łukasz Damps - Kartuzy
3. Paweł Gdaniec - Grzybno
4.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Nie 10:25, 29 Kwi 2012    Temat postu:

Mamy miejsce turnieju GRAND PRIX KARTUZY

Restauracja IMAGE
Kartuzy , ul. 11 Listopada

Restauracja posiada także bazę noclegową.

[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez ryba dnia Nie 10:25, 29 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 12:17, 01 Maj 2012    Temat postu:

Ja zagram na 100%
W końcu trzeba wypróbować tablice Smile

Bartek z resztą też.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 13:44, 01 Maj 2012    Temat postu:

Ja też bym wpadł, jeśli można..W końcu dowiedziałem się że Krzyśki same wygrywają w Polsce to i ja też bym chciał.. cytuję..:

Mecze ćwierćfinałowe pokazały, że chcąc liczyć się w polskim darcie trzeba mieć na imię Krzysztof, zwycięzcami wszystkich ćwierćfinałów zostali zawodnicy o tym imieniu.

Wyniki fazy last 8:
Krzysztof Wojciechowski (180) - Tomasz Całus 5:1
Krzysztof Stróżyk (15l.,15l.,18l.,118HF) - Marcin Przybylok 5:0
Krzysztof Ratajski (15l.,17l.) - Sławomir Zawieja 5:0
Krzysztof Kciuk - Marek Pietralczyk 5:1
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Wto 21:51, 01 Maj 2012    Temat postu:

Zapisy do turnieju GP

1. Michał Płotka - Kartuzy
2. Łukasz Damps - Kartuzy
3. Paweł Gdaniec - Grzybno
4. Łukasz Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
6. Bartosz Biernat - Gdańsk
7. Bogdan Gosz - Kartuzy
8. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
9.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Czw 12:09, 03 Maj 2012    Temat postu:

Zapisy do turnieju GP

panowie

1. Michał Płotka - Kartuzy
2. Łukasz Damps - Kartuzy
3. Paweł Gdaniec - Grzybno
4. Łukasz Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
6. Bartosz Biernat - Gdańsk
7. Bogdan Gosz - Kartuzy
8. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
9. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
10. Paweł Siemaszko - Gdynia
11. Krzysztof Konkol - Gdynia
12. Błażej Komkowski - Kartuzy
13. Maciej Stefowski - Gdynia
14. Bartłomiej Grala - Gdańsk
15. Marek Dębowski - Kiełpino
16.


panie

1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Natalia Toporek - Przodkowo
3. Joanna Bianga - Kartuzy
4.
3.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 12:52, 04 Maj 2012    Temat postu:

Zapisy do turnieju GP ( sobota )

panowie

1. Michał Płotka - Kartuzy
2. Łukasz Damps - Kartuzy
3. Paweł Gdaniec - Grzybno
4. Łukasz Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
6. Bartosz Biernat - Gdańsk
7. Bogdan Gosz - Kartuzy
8. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
9. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
10. Paweł Siemaszko - Gdynia
11. Krzysztof Konkol - Gdynia
12. Błażej Komkowski - Kartuzy
13. Maciej Stefowski - Gdynia
14. Bartłomiej Grala - Gdańsk
15. Marek Dębowski - Kiełpino
16. Paweł Siwiec - Gdańsk
17. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
18.


panie

1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Natalia Toporek - Przodkowo
3. Joanna Bianga - Kartuzy
4.


DEBLE ( niedziela )

1. Siwiec / Milewczyk - Gdańsk
2. Płotka / Gdaniec - Kartuzy
3. Damps / Pawłowski - Kartuzy
4.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Sob 7:43, 05 Maj 2012    Temat postu:

Zapisy do turnieju GP ( sobota )

panowie

1. Michał Płotka - Kartuzy
2. Łukasz Damps - Kartuzy
3. Paweł Gdaniec - Grzybno
4. Łukasz Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
6. Bartosz Biernat - Gdańsk
7. Bogdan Gosz - Kartuzy
8. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
9. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
10. Paweł Siemaszko - Gdynia
11. Krzysztof Konkol - Gdynia
12. Błażej Komkowski - Kartuzy
13. Maciej Stefowski - Gdynia
14. Bartłomiej Grala - Gdańsk
15. Marek Dębowski - Kiełpino
16. Paweł Siwiec - Gdańsk
17. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
18. Tomasz Kotłowski - Kartuzy
19.


panie

1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Natalia Toporek - Przodkowo
3. Joanna Bianga - Kartuzy
4.


DEBLE ( niedziela )

1. Siwiec / Milewczyk - Gdańsk
2. Płotka / Gdaniec - Kartuzy
3. Damps / Pawłowski - Kartuzy
4. Dębowski M. /
5.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Sob 8:13, 05 Maj 2012    Temat postu:

Panowie

1. Michał Płotka - Kartuzy
2. Łukasz Damps - Kartuzy
3. Paweł Gdaniec - Grzybno
4. Łukasz Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
6. Bartosz Biernat - Gdańsk
7. Bogdan Gosz - Kartuzy
8. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
9. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
10. Paweł Siemaszko - Gdynia
11. Krzysztof Konkol - Gdynia
12. Błażej Komkowski - Kartuzy
13. Maciej Stefowski - Gdynia
14. Bartłomiej Grala - Gdańsk
15. Marek Dębowski - Kiełpino
16. Paweł Siwiec - Gdańsk
17. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
18. Konrad Krasuski Warszawa
19. Marek Kubowicz Warszawa
20. Tomasz Brzęczkowski
21. Patryk Żabka - Swarzędz
22. Krzysztof Stróżyk - Poznań
23.Waldemar Murawski -Koszalin
panie

1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Natalia Toporek - Przodkowo
3. Joanna Bianga - Kartuzy
4. Joanna Kubowicz Warszawa
5. Jolanta Rzepka - Rokietnica
6. Aleksandra Boniecka - Poznań
7. Joanna Janiec - Koszalin

DEBLE ( niedziela )

1. Siwiec / Milewczyk - Gdańsk
2. Płotka / Gdaniec - Kartuzy
3. Damps / Pawłowski - Kartuzy
4. Dębowski M. /
5.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Sob 22:07, 05 Maj 2012    Temat postu:

Panowie

1. Michał Płotka - Kartuzy
2. Łukasz Damps - Kartuzy
3. Paweł Gdaniec - Grzybno
4. Łukasz Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
6. Bartosz Biernat - Gdańsk
7. Bogdan Gosz - Kartuzy
8. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
9. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
10. Paweł Siemaszko - Gdynia
11. Krzysztof Konkol - Gdynia
12. Błażej Komkowski - Kartuzy
13. Maciej Stefowski - Gdynia
14. Bartłomiej Grala - Gdańsk
15. Marek Dębowski - Kiełpino
16. Paweł Siwiec - Gdańsk
17. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
18. Konrad Krasuski Warszawa
19. Marek Kubowicz Warszawa
20. Tomasz Brzęczkowski
21. Patryk Żabka - Swarzędz
22. Krzysztof Stróżyk - Poznań
23. Waldemar Murawski -Koszalin
24. Tomasz Kotłowski - Kartuzy
25. Artur Adamczyk - Koszalin
26. Michał Skorupa - Szczecin
27. Dariusz Żurański - Kosza(o)lin
Panie

1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Natalia Toporek - Przodkowo
3. Joanna Bianga - Kartuzy
4. Joanna Kubowicz Warszawa
5. Jolanta Rzepka - Rokietnica
6. Aleksandra Boniecka - Poznań
7. Joanna Janiec - Koszalin
8. Wioleta Kuchta - Koszalin

DEBLE ( niedziela )

1. Siwiec / Milewczyk - Gdańsk
2. Płotka / Gdaniec - Kartuzy
3. Damps / Pawłowski - Kartuzy
4. Dębowski M. /
5.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Wto 21:19, 08 Maj 2012    Temat postu:

Panowie

1. Michał Płotka - Kartuzy
2. Łukasz Damps - Kartuzy
3. Paweł Gdaniec - Grzybno
4. Łukasz Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
6. Bartosz Biernat - Gdańsk
7. Bogdan Gosz - Kartuzy
8. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
9. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
10. Paweł Siemaszko - Gdynia
11. Krzysztof Konkol - Gdynia
12. Błażej Komkowski - Kartuzy
13. Maciej Stefowski - Gdynia
14. Bartłomiej Grala - Gdańsk
15. Marek Dębowski - Kiełpino
16. Paweł Siwiec - Gdańsk
17. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
18. Konrad Krasuski Warszawa
19. Marek Kubowicz Warszawa
20. Tomasz Brzęczkowski
21. Patryk Żabka - Swarzędz
22. Krzysztof Stróżyk - Poznań
23. Waldemar Murawski -Koszalin
24. Tomasz Kotłowski - Kartuzy
25. Artur Adamczyk - Koszalin
26. Michał Skorupa - Szczecin
27. Dariusz Żurański - Kosza(o)lin
28. Robert Taraszkiewicz - Gdańsk
29. Paweł Kiwenko - Gdańsk
30. Mariusz Kozera - Gdańsk
31.
Panie

1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Natalia Toporek - Przodkowo
3. Joanna Bianga - Kartuzy
4. Joanna Kubowicz Warszawa
5. Jolanta Rzepka - Rokietnica
6. Aleksandra Boniecka - Poznań
7. Joanna Janiec - Koszalin
8. Wioleta Kuchta - Koszalin
9. Anna Ostoja-Lniska - Kartuzy

DEBLE ( niedziela )

1. Siwiec / Milewczyk - Gdańsk
2. Płotka / Gdaniec - Kartuzy
3. Damps / Pawłowski - Kartuzy
4. Dębowski M. /
5.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Śro 9:01, 09 Maj 2012    Temat postu:

Przybędzie 5-7 osób z Drewnicy.
nowi nieznani gracze z dobrze zorganizowanego stowarzyszenia w Drewnicy (gm. Stegna). Będzie ciekawie, bój się Joker Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Śro 12:55, 09 Maj 2012    Temat postu:

Świerza krew! Super Mazi - jak rozumiem jest to już potwierdzone? Mam nadzieję że uda się zaprzyjaźnić z nowymi darterami i w przyszłym roku jeszcze większą ekipą wybrać się na Polish Open!
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Śro 13:55, 09 Maj 2012    Temat postu:

Boję się kurde strasznie... muszę sobie psychoanalityka załatwić.. Smile

pozdro
joker
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Śro 18:23, 09 Maj 2012    Temat postu:

Panowie

1. Michał Płotka - Kartuzy
2. Łukasz Damps - Kartuzy
3. Paweł Gdaniec - Grzybno
4. Łukasz Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
6. Bartosz Biernat - Gdańsk
7. Bogdan Gosz - Kartuzy
8. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
9. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
10. Paweł Siemaszko - Gdynia
11. Krzysztof Konkol - Gdynia
12. Błażej Komkowski - Kartuzy
13. Maciej Stefowski - Gdynia
14. Bartłomiej Grala - Gdańsk
15. Marek Dębowski - Kiełpino
16. Paweł Siwiec - Gdańsk
17. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
18. Konrad Krasuski Warszawa
19. Marek Kubowicz Warszawa
20. Tomasz Brzęczkowski
21. Patryk Żabka - Swarzędz
22. Krzysztof Stróżyk - Poznań
23. Waldemar Murawski -Koszalin
24. Tomasz Kotłowski - Kartuzy
25. Artur Adamczyk - Koszalin
26. Michał Skorupa - Szczecin
27. Dariusz Żurański - Kosza(o)lin
28. Robert Taraszkiewicz - Gdańsk
29. Paweł Kiwenko - Gdańsk
30. Mariusz Kozera - Gdańsk
31. Tomasz Popielarz - Drewnica
32. Maciej Koczan - Warszawa
33. Jacek Krupka - Warszawa
34. Piotr Łęga - Police

Panie

1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Natalia Toporek - Przodkowo
3. Joanna Bianga - Kartuzy
4. Joanna Kubowicz Warszawa
5. Jolanta Rzepka - Rokietnica
6. Aleksandra Boniecka - Poznań
7. Joanna Janiec - Koszalin
8. Wioleta Kuchta - Koszalin
9. Anna Ostoja-Lniska - Kartuzy
10. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska- Gdańsk
11. Agnieszka Łęga - Police

DEBLE ( niedziela )

1. Siwiec / Milewczyk - Gdańsk
2. Płotka / Gdaniec - Kartuzy
3. Damps / Pawłowski - Kartuzy
4. Dębowski M. /
5.


Ostatnio zmieniony przez ryba dnia Śro 22:40, 09 Maj 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Śro 22:43, 09 Maj 2012    Temat postu:

Podczas turnieju Grand Prix POD w Kartuzach będzie przeprowadzona transmisja tekstowa Live Score (prowadzący Szymon " junior " Płotka)
[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Czw 8:30, 10 Maj 2012    Temat postu:

Przedstawiam spis osób które Mi potwierdziły przybycie

Witam. Jak już wcześniej pisałem w sobotę będzie nas około 6-7 osób.
Na razie potwierdzili mi:

Pawłowski Janusz - Drewnica
Pawłowski Mateusz - Drewnica
Wieciech Grzegorz - Drewnica
Wieciech Anna - Drewnica
Fortas Kamil - Drewnica
Popielarz Tomasz - Przemysław
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Czw 13:44, 10 Maj 2012    Temat postu:

Panowie

1. Michał Płotka - Kartuzy
2. Łukasz Damps - Kartuzy
3. Paweł Gdaniec - Grzybno
4. Łukasz Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
6. Bartosz Biernat - Gdańsk
7. Bogdan Gosz - Kartuzy
8. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
9. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
10. Paweł Siemaszko - Gdynia
11. Krzysztof Konkol - Gdynia
12. Błażej Komkowski - Kartuzy
13. Maciej Stefowski - Gdynia
14. Bartłomiej Grala - Gdańsk
15. Marek Dębowski - Kiełpino
16. Paweł Siwiec - Gdańsk
17. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
18. Konrad Krasuski Warszawa
19. Marek Kubowicz Warszawa
20. Tomasz Brzęczkowski
21. Patryk Żabka - Swarzędz
22. Krzysztof Stróżyk - Poznań
23. Waldemar Murawski -Koszalin
24. Tomasz Kotłowski - Kartuzy
25. Artur Adamczyk - Koszalin
26. Michał Skorupa - Szczecin
27. Dariusz Żurański - Kosza(o)lin
28. Robert Taraszkiewicz - Gdańsk
29. Paweł Kiwenko - Gdańsk
30. Mariusz Kozera - Gdańsk
31. Tomasz Popielarz - Przemysław
32. Maciej Koczan - Warszawa
33. Jacek Krupka - Warszawa
34. Piotr Łęga - Police
35. Janusz Pawłowski - Drewnica
36. Mateusz Pawłowski - Drewnica
37. Grzegorz Wieciech - Drewnica
38. Kamil Fortas - Drewnica
39.

Panie

1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Natalia Toporek - Przodkowo
3. Joanna Bianga - Kartuzy
4. Joanna Kubowicz Warszawa
5. Jolanta Rzepka - Rokietnica
6. Aleksandra Boniecka - Poznań
7. Joanna Janiec - Koszalin
8. Wioleta Kuchta - Koszalin
9. Anna Ostoja-Lniska - Kartuzy
10. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska- Gdańsk
11. Agnieszka Łęga - Police
12. Anna Wieciech - Drewnica
13.
DEBLE ( niedziela )

1. Siwiec / Milewczyk - Gdańsk
2. Płotka / Gdaniec - Kartuzy
3. Damps / Pawłowski - Kartuzy
4. Dębowski M. /
5. Kopania / Chmielewski - Gdańsk
6.


Ostatnio zmieniony przez ryba dnia Czw 14:38, 10 Maj 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Pią 11:11, 11 Maj 2012    Temat postu:

Koledzy z Gdańska.
W sobotę mamy turniej indywidualny z kilkoma ciekawymi ludźmi do ogrania Smile. Zabawa będzie na pewno, trochę emocji i zapewne kilka niespodzianek :p. Mam nadzieje że ktoś z nas będzie jej autorem.
Ale ja nie o tym.
W niedzielę gramy turniej deblowy. Typowo rekreacyjne zawody, ale i tak uważam że warto przybyć. Tak więc zachęcam wszystkich do wzięcia udziału i w niedzielnych grach. Ja na dzień dzisiejszy dysponuję 3 miejscami (lub dwoma, w zależności od objętości dartera Smile ). Na sobotę niestety miejsca już zajęte mam.
Czekam na info. telefon z tego co kojarzę wszyscy mają.

Pozdrawiam.
mazi
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 11:36, 11 Maj 2012    Temat postu:

Mazi, ja w niedzielę odpadam, przeziębienie złapałem no i rękę muszę oszczędzać... ale może ktoś kto nie może jechać w sobotę na Grand Prix się skusi na grę deblową? W końcu turnieje niedzielne to rzadkość w naszym regionie! Więc Panowie i Panie skoro jest wolne miejsce w aucie to śmiało dzwonić do Maziego!

Pozdrawiam,
Dzbar
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 19:17, 11 Maj 2012    Temat postu:

Panowie

1. Michał Płotka - Kartuzy
2. Łukasz Damps - Kartuzy
3. Paweł Gdaniec - Grzybno
4. Łukasz Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
6. Bartosz Biernat - Gdańsk
7. Bogdan Gosz - Kartuzy
8. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
9. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
10. Paweł Siemaszko - Gdynia
11. Krzysztof Konkol - Gdynia
12. Błażej Komkowski - Kartuzy
13. Maciej Stefowski - Gdynia
14. Bartłomiej Grala - Gdańsk
15. Marek Dębowski - Kiełpino
16. Paweł Siwiec - Gdańsk
17. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
18. Konrad Krasuski Warszawa
19. Marek Kubowicz Warszawa
20. Tomasz Brzęczkowski
21. Patryk Żabka - Swarzędz
22. Krzysztof Stróżyk - Poznań
23. Waldemar Murawski -Koszalin
24. Tomasz Kotłowski - Kartuzy
25. Artur Adamczyk - Koszalin
26. Michał Skorupa - Szczecin
27. Dariusz Żurański - Kosza(o)lin
28. Robert Taraszkiewicz - Gdańsk
29. Paweł Kiwenko - Gdańsk
30. Mariusz Kozera - Gdańsk
31. Tomasz Popielarz - Przemysław
32. Maciej Koczan - Warszawa
33. Jacek Krupka - Warszawa
34. Piotr Łęga - Police
35. Janusz Pawłowski - Drewnica
36. Mateusz Pawłowski - Drewnica
37. Grzegorz Wieciech - Drewnica
38. Kamil Fortas - Drewnica
39. Artur Kuchta - Kartuzy
40. Jacek Giecewicz - Szczecin
41. Tomasz Makowski - Kartuzy
42.

Panie

1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Natalia Toporek - Przodkowo
3. Joanna Bianga - Kartuzy
4. Joanna Kubowicz Warszawa
5. Jolanta Rzepka - Rokietnica
6. Aleksandra Boniecka - Poznań
7. Joanna Janiec - Koszalin
8. Wioleta Kuchta - Koszalin
9. Anna Ostoja-Lniska - Kartuzy
10. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska- Gdańsk
11. Agnieszka Łęga - Police
12. Anna Wieciech - Drewnica
13. Iwona Dehamchi - Słupsk
14.

DEBLE ( niedziela )

1. Siwiec / Milewczyk - Gdańsk
2. Płotka / Gdaniec - Kartuzy
3. Damps / Pawłowski - Kartuzy
4. Dębowski M. /
5. Kopania / Chmielewski - Gdańsk
6.


Ostatnio zmieniony przez ryba dnia Pią 19:43, 11 Maj 2012, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Nie 15:32, 13 Maj 2012    Temat postu:

Wielkie gratulacje dla Krzysztofa!!! Piękne zwycięstwo!!! Oby znaleźli się sponsorzy na podróże po Polsce od nowego sezonu:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 20:54, 13 Maj 2012    Temat postu:

Dzięki bardzo... fajny turniej na pewno do zapamiętania...
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 4:52, 14 Maj 2012    Temat postu:

Dołączam się do gratulacji.
Ta wygrana podnosi rangę naszego stowarzyszenia Smile.
Jak poszedł wam debel ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 5:53, 14 Maj 2012    Temat postu:

Bylismy z Mariem drudzy.. Zapas ze Zbyszkiem fajnie zagrali..ale też pudło..dwa dzbanuszki przywiozłem do domku...
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 15:08, 20 Maj 2012    Temat postu:

!!!!UWAGA!!!!

Do kupienia tarcze poturniejowe
Blade4 - 145
pro fsb - 80.

Zainteresowanych proszę o kontakt z RYBĄ.
Oferta ważna do końca maja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.
Theme Designed By ArthurStyle
Regulamin