www.dartclub.fora.pl
Darterskie Forum Profesjonalistów DartClub - Gdańsk
Obecny czas to Czw 12:42, 15 Lis 2018

15-16 Czerwiec Gdańsk SOPRANO - 2 Dni z Dartem

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 13:36, 23 Kwi 2013    Temat postu: 15-16 Czerwiec Gdańsk SOPRANO - 2 Dni z Dartem




Zapraszamy na weekend z dartem w Gdańsku. Info :

Miejsce już jest sprawdzone , około 100 miejsc siedzących, wszyscy którzy byli zapewne potwierdzą..
Kręgielnia SOPRANO, Gdańsk, ul. Rzeczypospolitej 3

Gramy na 12 tarczach sizalowych...

Rozpoczęcie Turniejów
INDYWIDUALNY i DEBLOWY:
Zapisy do 11:30
Rozpoczęcie 12:00



SOBOTA TURNIEJ INDYWIDUALNY

Nagrody !!!!!
Kobiety

1 miejsce - 300 + puchar + perfuma + atrakcyjny upominek
2 miejsce - 200 + puchar + perfuma + atrakcyjny upominek
3 miejsce - 100 + puchar + perfuma + atrakcyjny upominek
4 - 8 - atrakcyjny upominek

Mężczyźni :

1 miejsce - 500 + puchar + perfuma + upominek
2 miejsce - 350 + puchar + perfuma + upominek
3 miejsce - 200 + puchar + perfuma + upominek
4 miejsce - 50 + upominek
5 miejsce - 50 + upominek
6 miejsce - 50 + upominek
7 miejsce - 50 + upominek
8 miejsce - 50 + upominek



NIEDZIELA TURNIEJ DEBLOWY

Nagrody !!!!

1 miejsce 300 + puchar
2 miejsce 200 + puchar
3 miejsce 100 + puchar


Dodatkowo w trakcie turniejów zrobimy losowanie nagród dodatkowych oraz wiele innych miłych niespodzianek..

Dowiadywaliśmy się u wróżbity Macieja że będzie ładna pogoda więc zapraszamy na wypoczynek z dartem.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany noclegiem możemy pomóc w miarę możliwości. W pobliżu jest dobra baza noclegowa np. mieszkania prywatne czy np Hotel DAL i schronisko młodzieżowe.

Sędzią głównym Turniejów będę ja - Krzysiek Chmielewski - Joker Smile



PROSIMY O ZAPISY W TYM WĄTKU. UŁATWI NAM TO ORGANIZACJĘ.




Ostatnio zmieniony przez pepsiak dnia Wto 13:42, 23 Kwi 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 13:39, 23 Kwi 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY
Nazwisko i Imię
1.
2.


MĘŻCZYŹNI
Nazwisko i Imie
1. Chmielewski Krzysztof
2. Siwiec Paweł
3. Milewczyk Tomasz
4. Musielak Tomasz
5. Musielak Krzysztof
6. Kotliński Ryszard
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Wto 14:39, 23 Kwi 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY
Nazwisko i Imię
1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska


MĘŻCZYŹNI
Nazwisko i Imie
1. Chmielewski Krzysztof
2. Siwiec Paweł
3. Milewczyk Tomasz
4. Musielak Tomasz
5. Musielak Krzysztof
6. Kotliński Ryszard
7. Lidzbarski Maciej


Pozdrawiam,

Maciej Lidzbarski "Dzbar"

ps- powodzenia organizatorom i mam nadzieję - dużej frekwencji!
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
slay
Przyjaciel



Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 11:52, 30 Kwi 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY
Nazwisko i Imię
1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska


MĘŻCZYŹNI
Nazwisko i Imie
1. Chmielewski Krzysztof
2. Siwiec Paweł
3. Milewczyk Tomasz
4. Musielak Tomasz
5. Musielak Krzysztof
6. Kotliński Ryszard
7. Lidzbarski Maciej
8. Pawłowski Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pon 12:45, 06 Maj 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska


MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof
2. Siwiec Paweł
3. Milewczyk Tomasz
4. Musielak Tomasz
5. Musielak Krzysztof
6. Kotliński Ryszard
7. Lidzbarski Maciej
8. Pawłowski Marcin
9. Łukasz Kopania
10.
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Błażej Komkowski K-zy
17. Bogdan Gosz K-zy
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Śro 21:48, 08 Maj 2013    Temat postu:

Ryba, wszystkie posty w takim tonie będę kasował. Jeśli coś pojawiło się na liście to za sprawą jakiegoś słowa, więc jeśli chodzi o ciebie - wykasowałem. Jeśli chodzi o innych to proszę aby to oni nas poinformowali o stanie ich możliwości przybycia na turniej. Drugi raz powtarzasz i wiem że już cię nie ma w darcie, więc po co te słowa...

pozdrawiam z szacunkiem..

joker
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Czw 9:13, 09 Maj 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska


MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof
2. Siwiec Paweł
3. Milewczyk Tomasz
4. Musielak Tomasz
5. Musielak Krzysztof
6. Kotliński Ryszard
7. Lidzbarski Maciej
8. Pawłowski Marcin
9. Łukasz Kopania
10. Sławomir Tychonowski
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Błażej Komkowski K-zy
17. Bogdan Gosz K-zy
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Czw 21:52, 09 Maj 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska


MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof
2. Siwiec Paweł
3. Milewczyk Tomasz
4. Musielak Tomasz
5. Musielak Krzysztof
6. Kotliński Ryszard
7. Lidzbarski Maciej
8. Pawłowski Marcin
9. Łukasz Kopania
10. Sławomir Tychonowski
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
17. Jerzy Kaptur Gdynia
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
31. Paweł Siemaszko Gdynia
32. Krzysztof Konkol Gdynia
33. Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
34. Maciej Stefowski Gdynia


Ostatnio zmieniony przez greypablo dnia Wto 0:32, 14 Maj 2013, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
PitBull




Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 19:52, 12 Maj 2013    Temat postu:

Ja i Bogdan Gosz,podobnie jak Ryba, rowniez nie zapisywalismy sie na ten turniej. Prosze o wykreslenie nas i w przyszlosci nie zapisywanie nas bez naszej wiedzy. Pozdrawiam. Blazej Komkowski - Kartuzy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Wto 13:51, 14 Maj 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska


MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof Gdańsk
2. Siwiec Paweł Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz Gdańsk
4. Musielak Tomasz Gdańsk
5. Musielak Krzysztof Gdańsk
6. Kotliński Ryszard Zbychowo
7. Lidzbarski Maciej Gdańsk
8. Pawłowski Marcin Gdańsk
9. Łukasz Kopania Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
17. Jerzy Kaptur Gdynia
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
31. Paweł Siemaszko Gdynia
32. Krzysztof Konkol Gdynia
33. Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
34. Maciej Stefowski Gdynia
35. Budzikowski Wiktor Gdynia
36. Sebastian Kotłowski Gdynia
37.


Ostatnio zmieniony przez greypablo dnia Śro 21:31, 15 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Nie 20:44, 19 Maj 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska


MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof Gdańsk
2. Siwiec Paweł Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz Gdańsk
4. Musielak Tomasz Gdańsk
5. Musielak Krzysztof Gdańsk
6. Kotliński Ryszard Zbychowo
7. Lidzbarski Maciej Gdańsk
8. Pawłowski Marcin Gdańsk
9. Łukasz Kopania Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
17. Jerzy Kaptur Gdynia
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
31. Paweł Siemaszko Gdynia
32. Krzysztof Konkol Gdynia
33. Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
34. Maciej Stefowski Gdynia
35. Budzikowski Wiktor Gdynia
36. Sebastian Kotłowski Gdynia
37. Rafał Wiśniewski Kwidzyn
38. Tomasz Karwowski Kwidzyn
39. Bartek Mularczyk Kwidzyn
40. Adrian Lewandowski Elbląg
41. Marek Mikułowski Elbląg
42. Zbigniew Piwoński Elbląg
43.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Czw 18:00, 23 Maj 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska


MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof Gdańsk
2. Siwiec Paweł Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz Gdańsk
4. Musielak Tomasz Gdańsk
5. Musielak Krzysztof Gdańsk
6. Kotliński Ryszard Zbychowo
7. Lidzbarski Maciej Gdańsk
8. Pawłowski Marcin Gdańsk
9. Łukasz Kopania Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
17. Jerzy Kaptur Gdynia
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
31. Paweł Siemaszko Gdynia
32. Krzysztof Konkol Gdynia
33. Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
34. Maciej Stefowski Gdynia
35. Budzikowski Wiktor Gdynia
36. Sebastian Kotłowski Gdynia
37. Rafał Wiśniewski Kwidzyn
38. Tomasz Karwowski Kwidzyn
39. Bartek Mularczyk Kwidzyn
40. Adrian Lewandowski Elbląg
41. Marek Mikułowski Elbląg
42. Zbigniew Piwoński Elbląg
43. Bartłomiej Grala - Gdańsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 13:40, 27 Maj 2013    Temat postu: Artykuł - info dart

[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
sawik




Dołączył: 28 Maj 2013
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Działdowo


PostWysłany: Wto 21:30, 28 Maj 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska


MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof Gdańsk
2. Siwiec Paweł Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz Gdańsk
4. Musielak Tomasz Gdańsk
5. Musielak Krzysztof Gdańsk
6. Kotliński Ryszard Zbychowo
7. Lidzbarski Maciej Gdańsk
8. Pawłowski Marcin Gdańsk
9. Łukasz Kopania Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
17. Jerzy Kaptur Gdynia
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
31. Paweł Siemaszko Gdynia
32. Krzysztof Konkol Gdynia
33. Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
34. Maciej Stefowski Gdynia
35. Budzikowski Wiktor Gdynia
36. Sebastian Kotłowski Gdynia
37. Rafał Wiśniewski Kwidzyn
38. Tomasz Karwowski Kwidzyn
39. Bartek Mularczyk Kwidzyn
40. Adrian Lewandowski Elbląg
41. Marek Mikułowski Elbląg
42. Zbigniew Piwoński Elbląg
43. Bartłomiej Grala - Gdańsk
44. Piotr Sawicki Działdowo
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Sob 15:56, 01 Cze 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska


MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof Gdańsk
2. Siwiec Paweł Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz Gdańsk
4. Musielak Tomasz Gdańsk
5. Musielak Krzysztof Gdańsk
6. Kotliński Ryszard Zbychowo
7. Lidzbarski Maciej Gdańsk
8. Pawłowski Marcin Gdańsk
9. Łukasz Kopania Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
17. Jerzy Kaptur Gdynia
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
31. Paweł Siemaszko Gdynia
32. Krzysztof Konkol Gdynia
33. Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
34. Maciej Stefowski Gdynia
35. Budzikowski Wiktor Gdynia
36. Sebastian Kotłowski Gdynia
37. Rafał Wiśniewski Kwidzyn
38. Tomasz Karwowski Kwidzyn
39. Bartek Mularczyk Kwidzyn
40. Adrian Lewandowski Elbląg
41. Marek Mikułowski Elbląg
42. Zbigniew Piwoński Elbląg
43. Bartłomiej Grala - Gdańsk
44. Piotr Sawicki Działdowo
45. Leszek Skoczyński - Sztum
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
DART307
Przyjaciel



Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 21:58, 09 Cze 2013    Temat postu:

Robert Jaworski - Gdańsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 18:31, 10 Cze 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska
4. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
5. Sylwia Musiałowska

MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof Gdańsk
2. Siwiec Paweł Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz Gdańsk
4. Musielak Tomasz Gdańsk
5. Musielak Krzysztof Gdańsk
6. Kotliński Ryszard Zbychowo
7. Lidzbarski Maciej Gdańsk
8. Pawłowski Marcin Gdańsk
9. Łukasz Kopania Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
17. Jerzy Kaptur Gdynia
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
31. Paweł Siemaszko Gdynia
32. Krzysztof Konkol Gdynia
33. Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
34. Maciej Stefowski Gdynia
35. Budzikowski Wiktor Gdynia
36. Sebastian Kotłowski Gdynia
37. Rafał Wiśniewski Kwidzyn
38. Tomasz Karwowski Kwidzyn
39. Bartek Mularczyk Kwidzyn
40. Adrian Lewandowski Elbląg
41. Marek Mikułowski Elbląg
42. Zbigniew Piwoński Elbląg
43. Bartłomiej Grala - Gdańsk
44. Piotr Sawicki Działdowo
45. Leszek Skoczyński - Sztum
46. Robert Jaworski - Gdańsk
47. Artur Markowski - Kętrzyn
48. Paweł Kiwenko - Gdańsk
49.


Ostatnio zmieniony przez pepsiak dnia Wto 11:59, 11 Cze 2013, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
kema




Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Barczewo


PostWysłany: Wto 12:37, 11 Cze 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska
4. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
5. Sylwia Musiałowska

MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof Gdańsk
2. Siwiec Paweł Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz Gdańsk
4. Musielak Tomasz Gdańsk
5. Musielak Krzysztof Gdańsk
6. Kotliński Ryszard Zbychowo
7. Lidzbarski Maciej Gdańsk
8. Pawłowski Marcin Gdańsk
9. Łukasz Kopania Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
17. Jerzy Kaptur Gdynia
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
31. Paweł Siemaszko Gdynia
32. Krzysztof Konkol Gdynia
33. Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
34. Maciej Stefowski Gdynia
35. Budzikowski Wiktor Gdynia
36. Sebastian Kotłowski Gdynia
37. Rafał Wiśniewski Kwidzyn
38. Tomasz Karwowski Kwidzyn
39. Bartek Mularczyk Kwidzyn
40. Adrian Lewandowski Elbląg
41. Marek Mikułowski Elbląg
42. Zbigniew Piwoński Elbląg
43. Bartłomiej Grala - Gdańsk
44. Piotr Sawicki Działdowo
45. Leszek Skoczyński - Sztum
46. Robert Jaworski - Gdańsk
47. Artur Markowski - Kętrzyn
48. Paweł Kiwenko - Gdańsk
49. Tomasz Kempisty - Barczewo
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 23:12, 11 Cze 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska
4. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
5. Sylwia Musiałowska

MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof Gdańsk
2. Siwiec Paweł Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz Gdańsk
4. Musielak Tomasz Gdańsk
5. Musielak Krzysztof Gdańsk
6. Kotliński Ryszard Zbychowo
7. Lidzbarski Maciej Gdańsk
8. Pawłowski Marcin Gdańsk
9. Łukasz Kopania Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
17. Jerzy Kaptur Gdynia
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
31. Paweł Siemaszko Gdynia
32. Krzysztof Konkol Gdynia
33. Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
34. Maciej Stefowski Gdynia
35. Budzikowski Wiktor Gdynia
36. Sebastian Kotłowski Gdynia
37. Rafał Wiśniewski Kwidzyn
38. Tomasz Karwowski Kwidzyn
39. Bartek Mularczyk Kwidzyn
40. Adrian Lewandowski Elbląg
41. Marek Mikułowski Elbląg
42. Zbigniew Piwoński Elbląg
43. Bartłomiej Grala - Gdańsk
44. Piotr Sawicki Działdowo
45. Leszek Skoczyński - Sztum
46. Robert Jaworski - Gdańsk
47. Artur Markowski - Kętrzyn
48. Paweł Kiwenko - Gdańsk
49. Tomasz Kempisty - Barczewo
50. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
51. Grzegorz Buszko - Gdańsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
sawik




Dołączył: 28 Maj 2013
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Działdowo


PostWysłany: Czw 21:01, 13 Cze 2013    Temat postu:

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska
4. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
5. Sylwia Musiałowska

MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof Gdańsk
2. Siwiec Paweł Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz Gdańsk
4. Musielak Tomasz Gdańsk
5. Musielak Krzysztof Gdańsk
6. Kotliński Ryszard Zbychowo
7. Lidzbarski Maciej Gdańsk
8. Pawłowski Marcin Gdańsk
9. Łukasz Kopania Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
17. Jerzy Kaptur Gdynia
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
31. Paweł Siemaszko Gdynia
32. Krzysztof Konkol Gdynia
33. Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
34. Maciej Stefowski Gdynia
35. Budzikowski Wiktor Gdynia
36. Sebastian Kotłowski Gdynia
37. Rafał Wiśniewski Kwidzyn
38. Tomasz Karwowski Kwidzyn
39. Bartek Mularczyk Kwidzyn
40. Adrian Lewandowski Elbląg
41. Marek Mikułowski Elbląg
42. Zbigniew Piwoński Elbląg
43. Bartłomiej Grala - Gdańsk
44. Piotr Sawicki - Działdowo
45. Leszek Skoczyński - Sztum
46. Robert Jaworski - Gdańsk
47. Artur Markowski - Kętrzyn
48. Paweł Kiwenko - Gdańsk
49. Tomasz Kempisty - Barczewo
50. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
51. Grzegorz Buszko - Gdańsk
52. Paweł Śniegocki - Działdowo
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Sebastian
Gość







PostWysłany: Pią 16:04, 14 Cze 2013    Temat postu:

[quote="sawik"]ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska
4. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
5. Sylwia Musiałowska

MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof Gdańsk
2. Siwiec Paweł Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz Gdańsk
4. Musielak Tomasz Gdańsk
5. Musielak Krzysztof Gdańsk
6. Kotliński Ryszard Zbychowo
7. Lidzbarski Maciej Gdańsk
8. Pawłowski Marcin Gdańsk
9. Łukasz Kopania Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
17. Jerzy Kaptur Gdynia
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
31. Paweł Siemaszko Gdynia
32. Krzysztof Konkol Gdynia
33. Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
34. Maciej Stefowski Gdynia
35. Budzikowski Wiktor Gdynia
36. Sebastian Kotłowski Gdynia
37. Rafał Wiśniewski Kwidzyn
38. Tomasz Karwowski Kwidzyn
39. Bartek Mularczyk Kwidzyn
40. Adrian Lewandowski Elbląg
41. Marek Mikułowski Elbląg
42. Zbigniew Piwoński Elbląg
43. Bartłomiej Grala - Gdańsk
44. Piotr Sawicki - Działdowo
45. Leszek Skoczyński - Sztum
46. Robert Jaworski - Gdańsk
47. Artur Markowski - Kętrzyn
48. Paweł Kiwenko - Gdańsk
49. Tomasz Kempisty - Barczewo
50. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
51. Grzegorz Buszko - Gdańsk
52. Paweł Śniegocki - Działdowo
53.Łukasz Banach - Bydgoszcz
54.Norbert Jagieniak - Bydgoszcz
55.Sebastian Jagieniak - Bydgoszcz
56.Sebastian Jóźwik - Bydgoszcz
Powrót do góry

Autor Wiadomość
Grzech
Gość







PostWysłany: Pią 19:37, 14 Cze 2013    Temat postu: zapisy

ZAPISY NA TURNIEJ :

KOBIETY

Nazwisko i Imię

1. Justyna Stokowska
2. Nikola Kowalska
3. Magdalena Pniewska
4. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
5. Sylwia Musiałowska

MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i Imię

1. Chmielewski Krzysztof Gdańsk
2. Siwiec Paweł Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz Gdańsk
4. Musielak Tomasz Gdańsk
5. Musielak Krzysztof Gdańsk
6. Kotliński Ryszard Zbychowo
7. Lidzbarski Maciej Gdańsk
8. Pawłowski Marcin Gdańsk
9. Łukasz Kopania Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Paweł Gdaniec K-zy
12. Łukasz Damps K-zy
13. Marcin Wołoszyk K-zy
14. Piotr Kwidziński K-zy
15. Mariusz Pawłowski K-zy
16. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
17. Jerzy Kaptur Gdynia
18. Piotr Muzyka Braniewo
19. Kamil Ploski Braniewo
20. Kamil Grzywacz Braniewo
21. Krystian Grygorowicz Braniewo
22. Irek Baraniak Gdańsk
23. Kuba Janczyk Pruszcz Gdański
24. Krzysztof Lacek Gdańsk
25. Maciej Kaszak Gdańsk
26. Piotr Mierzyński Gdańsk
27. Robert Szuta Gdańsk
28. Paweł Drozd Gdańsk
29. Marcin Omernik Gdańsk
30. Sebastian Majewski Warszawa
31. Paweł Siemaszko Gdynia
32. Krzysztof Konkol Gdynia
33. Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
34. Maciej Stefowski Gdynia
35. Budzikowski Wiktor Gdynia
36. Sebastian Kotłowski Gdynia
37. Rafał Wiśniewski Kwidzyn
38. Tomasz Karwowski Kwidzyn
39. Bartek Mularczyk Kwidzyn
40. Adrian Lewandowski Elbląg
41. Marek Mikułowski Elbląg
42. Zbigniew Piwoński Elbląg
43. Bartłomiej Grala - Gdańsk
44. Piotr Sawicki - Działdowo
45. Leszek Skoczyński - Sztum
46. Robert Jaworski - Gdańsk
47. Artur Markowski - Kętrzyn
48. Paweł Kiwenko - Gdańsk
49. Tomasz Kempisty - Barczewo
50. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
51. Grzegorz Buszko - Gdańsk
52. Paweł Śniegocki - Działdowo
53.Łukasz Banach - Bydgoszcz
54.Norbert Jagieniak - Bydgoszcz
55.Sebastian Jagieniak - Bydgoszcz
56.Sebastian Jóźwik - Bydgoszcz
57. Grzegorz Mozol
Powrót do góry

Autor Wiadomość
Moszka
Gość







PostWysłany: Pią 21:54, 14 Cze 2013    Temat postu:

Monika Łeńko gdynia
Powrót do góry

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 7:55, 17 Cze 2013    Temat postu:

Zakończył się już turniej dwudniowy. Graliśmy w lokalu Soprano w Gdańsku. W sobotnim turnieju uczestniczyło 48 zawodników i 6 kobiet. Zmieniliśmy troszkę formułę turnieju i graliśmy grupy oraz prawa-lewa.. Po grupach zrobiliśmy jeszcze turniej dla przegranych więc trwały 3 turnieje na 12 tarczach. Turnieje prowadzone były sprawnie więc o godzinie 22 mieliśmy rozdanie nagród. Goście przyjechali do nas z całego okręgu – pomorskiego-warmińsko-mazurskiego-kujawsko-pomorskiego. Uczestników było mniej niż się spodziewaliśmy za to wygraliśmy jakością i skutecznością gry. Turniej stał na wysokim poziomie. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek. Wśród kobiet 3 miejsce zajęła Nikola Kowalska , która już od kilku lat jako najmłodsza kobieta wykazuje swój talent darterski. U panów niespodzianką było miejsce Adama Zapaśnika który nie „zmieścił” się w czołowej trójce , za to Mazi-Łukasz Kopania po kilku miesięcznej przerwie po operacji stanął na podium na 3 miejscu. Drugi był Zbyszek Piwoński z Elbląga i myślę że to jest miła niespodzianka choć jego gra zasługuje zawsze na wysokie miejsce- ale zawsze brakowało szczęscia.. Smile Na pierwszym miejscu ( oczywiście bez narcyzmu Smile stanąłem sam – dla niewtajemniczonych-Krzysztof Chmielewski – Joker. Finał skończył się wynikiem 5:0 dla mnie.. Smile
I jak to powiedziała Małgosia na FB – nuda.. Smile Osobiście chciałbym aby ta nuda trwała jak najdłużej…Smile

W niedzielny słoneczny dzień graliśmy turniej deblowy. Zagraliśmy w sześć par prawa-lewa. Wśród par mieliśmy Słodziaków, Encków, Dwóch Krzyśków, RedDragon, Działdowo i Hydropik. Wygrał RedDragon(Łukasz Kopania-Krzysztof Chmielewski), drugie miejsce Encki(Grzegorz Buszko,Paweł Drozd) a na trzecim miejscu DwaKrzyśki (Krzysztof Konkol, Krzysztof Gąsiorowski).

Zabawa była przednia a i myślę że organizacyjnie wypadło nie najgorzej…

Wyniki Kobiet :
1. Monika Lenko 13
2. Małgorzata Markowska 11
3. Nikola Kwalska 9
4. Sylwia Musiałowska 7
5. Justyna Stokowska 6
6. Agnieszka Lidzbarska 6


Wyniki mężczyzn:
1 Krzysztof Chmielewski 13
2 Zbyszek Piwoński 11
3 Łukasz Kopania 9
4 Artur Markowski 7
5 Adam Zapaśnik 6
6 Marek Mikułowski 6
7 Rafał Wiśniewski 5
8 Mariusz Kozera 5
9 Zbigniew Piecuch 4
10 Tomasz Milewczyk 4
11 Adrian Lewandowski 4
12 Paweł Siwiec 4
13 Tomasz Piotrowicz 3
14 Bartłomiej Mularczyk 3
15 Jerzy Kaptur 3
16 Krzysztof Konkol 3
17 Kuba Janczyk 2
18 Rafał Czaja 2
19 Paweł Kiwenko 2
20 Tomasz Karbowski 2
21 Piotr Muzyka 2
22 Maciej Kaszak 2
23 Piotr Kwidziński 2
24 Robert Mosior 2
25 Sebastian Jóźwik 1
26 Robert Jaworski 1
27 Krystian Grygorowicz 1
28 Marcin Wołoszyk 1
29 Grzegorz Buszko 1
30 Marcin Pawłowski 1
31 Paweł Drozd 1
32 Norbert Jagieniak 1
33 Piotr Sawicki 1
34 Daniel Banach 1
35 Michał Rudnicki 1
36 Maciej Lidzbarski 1
37 Łukasz Banach 1
38 Filip Tomaszewski 1
39 Bartek Zakrzewski 1
40 Dariusz Grydyk 1
41 Sławomir Tychonowski 1
42 Leszek Skoczyński 1
43 Krzysztof Gąsiorowski 1
44 Arkadiusz Konopka 1
45 Paweł Gdaniec 1
46 Kamil Płoski 1
47 Sebastian Kotłowski 1
48 Paweł Śniegocki 1


Ostatnio zmieniony przez pepsiak dnia Pon 12:36, 17 Cze 2013, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.
Theme Designed By ArthurStyle
Regulamin