www.dartclub.fora.pl
Darterskie Forum Profesjonalistów DartClub - Gdańsk
Obecny czas to Nie 12:38, 24 Cze 2018

GP Polski Leszno 18.01.2013

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Czw 10:45, 17 Sty 2013
PRZENIESIONY
Czw 12:37, 17 Sty 2013    Temat postu: Leszno

Zbliża się turniej w Lesznie, więc pozwoliłem sobie na krótką informację
Pewne w tym turnieju jest jedno, czy li rozstawienie zawodników które będzie wyglądało następująco.

Rozstawienia w turnieju w Lesznie
1. Chester
2. Joker
3. Bober
4. Mikołajczyk
5. Stróżyk
6. mazi
7. Kubowicz
8. Otoczniak
9. Majewski
10. Żabka
11. Podsada
12. Dejnega
13. SObczyński
14. Stachowiak
15. Bożek
16. Rochu
17. Rataj
18. Posyniak
19. Marciniak
20. Jelteman
21. Enkot
22. Luty
23. Skorupa
24. Kowalski
25. Obracaj
26. Korowiec
27. Krakuski
28. Wężyk/Obracaj (zdecyduje losowanie)
29. Wężyk/Obracaj (zdecyduje losowanie)
30. Stanisławski
31. Burdek
32. Kwiecień

A teraz trochę zabawy, czyli co by było gdyby ...

Oto możliwy scenariusz jaki może się wydarzyć, ale tylko w przypadku gdy wszyscy rozstawieni wygrają swoje grupy (co w moim przypadku może być trudne biorąc pod uwagę formę, a raczej jej brak Smile )
Pary 1/32 dla zwycięzców grup (jak się nie mylę z drabinką)

1-32 (Chester-Kwiecień)
17-16 (Rataj – Rochu)
9-24 (Majewski – Kowalski)
25-8 (Obracaj – Otoczniak)

5-28 (Stróż – Wężyk/Urbański)
21-12 (Enkot – Dejnega)
13-20 (Sobczyński – Jelteman)
29-4 (Wężyk/Obracaj – Mikołajczyk)

3-30 (Bober – Stanisławski)
19-14 (Marciniak – Stachowiak)
11-22 (Podsada – Luty)
27-6 (Krasuski – mazi)

7-26 (Kubowicz – Korowiec)
23-10 (Skorupa – Żabka)
15-18 (Bożek – Posyniak)
31-2 (Burdek – Joker)

Ciekawsze mecze
1/32
mazi – Krakuski
Stróż – Wężyk/Urbański

1/16
Chester – Rataj !!!!!!!!!!!!!!

1/8
Chrster/Rataj – Majewski
Mikołajczyk-Stróż
Bober – mazi/Krakuski
Joker – Żabka !!!!!!!!!!!!!!!!

Półfinał
Cester – Stróż
Joker – mazi Smile !!!!!!!!!!! Klasyk Gdański !!!!!!!!!!!!!


Jest to tylko symulacja, tak jak pisałem wyżej, dla wariantu że wszyscy rozstawieni wyjdą z pierwszego miejsca w grupie i wygrają 1/64, ale pamiętajmy że graczami nie rozstawionymi będą m.in. Kciuk, Żurański, Dzban, Niekrasz, Łęga, Damps, i wielu innych. Nie zapomnijmy też o pozostałych Gdańskich reprezentantach, czyli Pablo oraz Milu. Układ w grupach może być różny i moją rozpiszę diabli wezmą, ale dla zabawy można poczytać.


Zapraszam też wszystkich do typowania pierwszej 8 turniejów w Lesznie (sobotni oraz niedzielny) oraz mistrza.


Moje typy
Sobota
1. Chester
2. Joker
3. Bober
3. Stróżyk
5. mazi
5. Żabka
5. Mikołajczyk
5. Majewski

Niedziela
1. Ratajski
2. Kciuk
3. Joker
3. Stróżyk
5. Żabka
5. Bober
5. Wężyk
5. Majewski


Pozdrawiam
mazi
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 17:10, 21 Sty 2013    Temat postu:

Wyniki sobotnie GP w Lesznie:

KOBIETY:
1 Marta Król
2 Joanna Janiec
3-4 Aleksandra Grzesik
3-4 Karolina Podgórska
5-8 Ewa Żabka
5-8 Joanna Kubowicz
5-8 Jolanta Rzepka
5-8 Ola Boniecka
9-12 Katarzyna Gruszczyńska
9-12 Ewa Kruszyńska
9-12 Ilona Mika
9-12 Małgorzata Zielińska
13-16 Katarzyna Grocholska
13-16 Agnieszka Łęga
13-16 Joanna Krzyżak
13-16 Katarzyna Bożek
17-20 Magda Grela
17-20 Daria Tragarz
17-20 Katarzyna Bocheńska
17-20 Iwona Dehamchi
21-22 Monika van Malsen-Bakalarczyk
21-22 Sandra Anioł
MĘŻCZYŹNI:
1 Przemysław Bobrowski
2 Krzysztof Ratajski
3-4 Artur Podsada
3-4 Leszek Hoffmann
5-8 Bartosz Wieczorek
5-8 Tomasz Mikołajczyk
5-8 Arkadiusz Niekrasz
5-8 Krzysztof Chmielewski
9-16 Krzysztof Kciuk
9-16 Andrzej Potoczniak
9-16 Krzysztof Stróżyk
9-16 Bartosz Sobczyński
9-16 Andrzej Luty
9-16 Łukasz Łuczak
9-16 Patryk Żabka
9-16 Jacek Krupka
17-32 Krzysztof Wojciechowski
17-32 Dawid Posyniak
17-32 Mieczysław Hanaczewski
17-32 Marek Kubowicz
17-32 Rafał Stobrawa
17-32 Andrzej Haraburda
17-32 Andrzej Dróżyński
17-32 Maciej Łuczak
17-32 Marcin Szczygielski
17-32 Michał Skorupa
17-32 Bartosz Obracaj
17-32 Bartłomiej Enkot
17-32 Krzysztof Borzęcki
17-32 Dominik Szymaniak
17-32 Konrad Matloch
17-32 Arkadiusz Adamczyk
33-64 Piotr Łęga
33-64 Rafał Biernacki
33-64 Wojciech Stryjski
33-64 Dariusz Marciniak
33-64 Wojciech Pasiński
33-64 Konrad Krasuski
33-64 Kamil Stanisławski
33-64 Marcin Sosna
33-64 Adam Kwiecień
33-64 Mirosław Sieroń
33-64 Rafał Uniszewski
33-64 Szymon Dejnega
33-64 František Baláž
33-64 Marek Grypczyński
33-64 Robert Matuszczak
33-64 Piotr Czerski
33-64 Maciej Lidzbarski
33-64 Tomasz Szarański
33-64 Michał Solarz
33-64 Marcin Jezionek
33-64 Grzegorz Kowalski
33-64 Joachim Zakopiec
33-64 Paweł Schmidt
33-64 Tomasz Seredyński
33-64 Paweł Siwiec
33-64 Grzegorz Kasprzyszak
33-64 Tomasz Roszyk
33-64 Dominik Wawrzyniak
33-64 Andrzej Łuczak
33-64 Tadeusz Rybka
33-64 Sławomir Zawieja
33-64 Krzysztof Gontarewicz
65-96 Tomasz Piekut
65-96 Tomasz Przyłębski
65-96 Waldemar Murawski
65-96 Arkadiusz Topolewski
65-96 Robert Grażewski
65-96 Łukasz Kopania
65-96 Andrzej Sklepowicz
65-96 Eryk Tudek
65-96 Jakub Koralewski
65-96 Adrian Żyłka
65-96 Krzysztof Bamburowicz
65-96 Piotr Kamiński
65-96 Wiesław Kozłowski
65-96 Artur Dąbrowski
65-96 Krzysztof Nowak
65-96 Piotr Karolak
65-96 Grzegorz Mróz
65-96 Krzysztof Siejak
65-96 Tomasz Bugaj
65-96 Paweł Wiosna
65-96 Sławomir Lisowski
65-96 Przemysław Mróz
65-96 Piotr Król
65-96 Dominik Szymkowiak
65-96 Krzysztof Jagiełło
65-96 Przemysław Burdak
65-96 Łukasz Wacławski
65-96 Wiesław Bonawenturczyk
65-96 Radosław Prałat
65-96 Dariusz Żurański
65-96 Grzegorz Konieczny
97-128 Arie van Malsen
97-128 Franciszek Stanisławski
97-128 Adam Rusiecki
97-128 Dawid Frąckowiak
97-128 Tomasz Całus
97-128 Jakub Zalotyński
97-128 Adam Jankowski
97-128 Patrycjusz Bazyk
97-128 Sebastian Majewski
97-128 Tomáš Vojtek
97-128 Piotr Cecuła
97-128 Radosław Marszałek
97-128 Adam Brzozowicz
97-128 Klaudiusz Stachowiak
97-128 Piotr Rochmankowski
97-128 Krzysztof Kijanowski
97-128 Tomasz Milewczyk
97-128 Adam Glapiak
97-128 Mariusz Marszałek
97-128 Mateusz Wawrzyniak
97-128 Artur Adamczyk
97-128 Grzegorz Krzywicki
97-128 Michał Korowiec
97-128 Tomasz Kuchar
97-128 Marcin Warężak
97-128 Kamil Ryglewski
97-128 Michał Smolny
97-128 Maciej Chorbiński
97-128 Mateusz Boski
97-128 Jacek Szczepaniak
97-128 Marcin Zubiel
129-150 Marek Danilewicz
129-150 Wiktor Boss
129-150 Sławomir Węglicki
129-150 Kamil Rudzki
129-150 Rafał Niedziela
129-150 Adrian Bonawenturczyk
129-150 Łukasz Stanik
129-150 Mateusz Szklanny
129-150 Jakub Wiśniewski
129-150 Dariusz Bryjak
129-150 Piotr Rusiecki
129-150 Marcin Łapeta
129-150 Stanisław Nowak
129-150 Szymon Moch
129-150 Mateusz Szmidt
129-150 Marek Traczyk
129-150 Tomasz Bronowicki
129-150 Łukasz Socha
129-150 Paweł Smolich
129-150 Arkadiusz Wawrzyniak
129-150 Robert Hes
129-150 Daniel Makiewicz
129-150 Maciej Petera
129-150 Roman Radojewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 17:12, 21 Sty 2013    Temat postu:

Wyniki niedzielne GP w Lesznie:
KOBIETY:

1 Aleksandra Grzesik
2 Jolanta Rzepka
3-4 Małgorzata Zielińska
3-4 Joanna Kubowicz
5-8 Karolina Podgórska
5-8 Daria Tragarz
5-8 Joanna Janiec
5-8 Ola Boniecka
9-12 Marta Król
9-12 Ewa Żabka
9-12 Monika van Malsen-Bakalarczyk
9-12 Katarzyna Gruszczyńska
13-16 Ilona Mika
13-16 Katarzyna Grocholska
13-16 Joanna Krzyżak
13-16 Katarzyna Bocheńska
17-19 Agnieszka Łęga
17-19 Magda Grela
17-19 Iwona Dehamchi

MĘŻCZYŹNI:


1 Tomasz Mikołajczyk
2 Krzysztof Chmielewski
3-4 Krzysztof Ratajski
3-4 Leszek Hoffmann
5-8 Andrzej Potoczniak
5-8 Jacek Krupka
5-8 Krzysztof Stróżyk
5-8 Patryk Żabka
9-16 Krzysztof Wojciechowski
9-16 Artur Dąbrowski
9-16 Przemysław Mróz
9-16 Andrzej Luty
9-16 Rafał Uniszewski
9-16 Artur Podsada
9-16 Piotr Król
9-16 Piotr Rochmankowski
17-32 Leszek Hamulski
17-32 Krzysztof Gontarewicz
17-32 Bartosz Obracaj
17-32 Konrad Krasuski
17-32 Andrzej Dróżyński
17-32 Dominik Szymaniak
17-32 Jakub Marciniak
17-32 Przemysław Bobrowski
17-32 Waldemar Murawski
17-32 Dariusz Marciniak
17-32 Krzysztof Kciuk
17-32 Damian Jackowski
17-32 Marek Kubowicz
17-32 Sebastian Majewski
17-32 Konrad Matloch
17-32 Rafał Stobrawa
33-64 Piotr Czerski
33-64 Dariusz Żurański
33-64 Łukasz Łuczak
33-64 Wiesław Kozłowski
33-64 Dominik Szymkowiak
33-64 Michał Solarz
33-64 Tadeusz Rybka
33-64 Kamil Stanisławski
33-64 Jakub Wiśniewski
33-64 Łukasz Kopania
33-64 Robert Grażewski
33-64 Tomasz Całus
33-64 Bartosz Sobczyński
33-64 Krzysztof Konieczny
33-64 Arkadiusz Niekrasz
33-64 Franciszek Stanisławski
33-64 Marcin Sosna
33-64 Maciej Lidzbarski
33-64 Grzegorz Mróz
33-64 Dawid Frąckowiak
33-64 Grzegorz Konieczny
33-64 Krzysztof Siejak
33-64 Rafał Niedziela
33-64 Adam Kwiecień
33-64 Krzysztof Kijanowski
33-64 Mariusz Marszałek
33-64 Radosław Marszałek
33-64 Arkadiusz Wawrzyniak
33-64 Grzegorz Kasprzyszak
33-64 Dawid Posyniak
33-64 Adrian Żyłka
33-64 Jan Gos
65-96 Krzysztof Borzęcki
65-96 Krzysztof Bamburowicz
65-96 Piotr Łęga
65-96 Jakub Koralewski
65-96 Łukasz Wacławski
65-96 Piotr Karolak
65-96 Wojciech Stryjski
65-96 Piotr Cecuła
65-96 Tomasz Kuchar
65-96 Artur Adamczyk
65-96 Tomasz Roszyk
65-96 Szymon Dejnega
65-96 Andrzej Haraburda
65-96 Klaudiusz Stachowiak
65-96 Mateusz Wawrzyniak
65-96 Piotr Kamiński
65-96 Marcin Łapeta
65-96 Sławomir Lisowski
65-96 Daniel Makiewicz
65-96 Norbert Pecyna
65-96 Michał Skorupa
65-96 Grzegorz Kowalski
65-96 Marcin Jezionek
65-96 Szymon Moch
65-96 Tomasz Piekut
65-96 Dominik Wawrzyniak
65-96 Przemysław Burdak
65-96 Andrzej Sklepowicz
65-96 Mateusz Szklanny
65-96 Kamil Rudzki
65-96 Marek Traczyk
65-96 Grzegorz Krzywicki
97-120 Ryszard Zajączkowski
97-120 Robert Hes
97-120 Krzysztof Jagiełło
97-120 Adam Brzozowicz
97-120 Arie van Malsen
97-120 Paweł Kmieciak
97-120 Marcin Marciniak
97-120 Łukasz Stanik
97-120 Patrycjusz Bazyk
97-120 Tomasz Szarański
97-120 Marcin Warężak
97-120 Łukasz Socha
97-120 Marcin Szczygielski
97-120 Bartłomiej Enkot
97-120 Wiktor Boss
97-120 Jacek Szczepaniak
97-120 Krystian Koszołko
97-120 Sławomir Zawieja
97-120 Paweł Siwiec
97-120 Michał Smolny
97-120 Michał Korowiec
97-120 Tomasz Milewczyk
97-120 Stanisław Nowak
97-120 Paweł Wiosna
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pon 18:47, 21 Sty 2013    Temat postu:

Joker, zapomniałeś o tych najważniejszych wynikach dla niektórych, czyli piątkowych Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pon 18:51, 21 Sty 2013    Temat postu:

Hej,

Jeśli chodzi o Leszno, to wyjazd pod kątem organizacyjnym to pierwsza klasa... szkoda tylko że nie najtańszy hotel zapewnił zapach stęchlizny na wszystkich ciuchach! Mam nadzieje że za rok to GP odbędzie się w innym miejscu.

Jeśli chodzi o aspekty sportowe - widać jak mocno idzie w górę poziom polskiego darta - oczywiście na plus! Szkoda tylko że od soboty miałem wysoką gorączkę co przekładało się na moją dyspozycję przy tarczy (czeka mnie wizyta u lekarza... ).

Gratulacje dla Krzysztofa Chmielewskiego "Jokera" za bardzo równą grę i udany występ drugiego dnia GP Leszna (niedziela). Niestety jego przeciwnik Tomasz Mikołajczyk (Zielona Góra) miał tzw. "dzień konia" i czego by nie spróbował ... to po prostu lotka trafiała! (np. 68... rzucając D18 na D16). Jeśli Tomek to powtórzy/utrzyma taką dyspozycję... to równie dobrze może grać na mistrzostwach BDO już teraz... szybko by nie odpadł.. Wink

Gratki też dla pozostałych chłopaków tj. Pawła Siwca, Tomasza Milewczyka i Łukasza Kopani. Z waszej trójki to Paweł Siwiec zasługuje na specjalne podziękowania za pokazanie Polsce, że w Gdańsku nie tylko Chmielewski i Kopania w Darta grać potrafią! W piątek grając Prawa/Lewa strona Paweł dotarł do miejsc 7-8 na ponad 80 zawodników z całą polską czołówką!


Jeśli znudziła was moja relacja to przepraszam i zrzucę to na wysoką gorączkę... cały czas ok 39 stopni Sad

Pozdrawiam,

Maciej Lidzbarski "Dzbar"
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 19:09, 21 Sty 2013    Temat postu:

Racja.. dlatego wstawiam wyniki Turnieju Rozgrzewkowego który odbył się w piątek:
Na początku wyniki naszej Gdańskiej ekipy:

4 Krzysztof Chmielewski
7-8 Paweł Siwiec - GRATULACJE za wyśmienitą postawę
25-32 Łukasz Kopania
65-81 Tomasz Milewczyk
65-81 Maciej Lidzbarski



KOBIETY:


1 Marta Król
2 Aleksandra Grzesik
3 Joanna Kubowicz
4 Jolanta Rzepka
5-6 Joanna Krzyżak
5-6 Katarzyna Gruszczyńska
7-8 Ewa Żabka
7-8 Jagoda Dytkowska
9 Monika van Malsen-Bakalarczyk

MĘŻCZYŹNI:

1 Jacek Krupka
2 Krzysztof Wojciechowski
3 Artur Podsada
4 Krzysztof Chmielewski
5-6 Dariusz Marciniak
5-6 Robert Grażewski
7-8 Patryk Żabka
7-8 Paweł Siwiec
9-12 Mateusz Boski
9-12 Sławomir Sobieraj
9-12 Adrian Żyłka
9-12 Bartosz Obracaj
13-16 Tadeusz Rybka
13-16 Marek Kubowicz
13-16 Krzysztof Stróżyk
13-16 Grzegorz Mróz
17-24 Maciej Łuczak
17-24 Mateusz Szklanny
17-24 Krzysztof Bamburowicz
17-24 Przemysław Bobrowski
17-24 Marcin Sosna
17-24 Wiesław Bonawenturczyk
17-24 Mirosław Sieroń
17-24 Andrzej Luty
25-32 Klaudiusz Stachowiak
25-32 Wiesław Kozłowski
25-32 Konrad Krasuski
25-32 Andrzej Łuczak
25-32 Łukasz Kopania
25-32 Mieczysław Hanaczewski
25-32 Robert Matuszczak
25-32 František Baláž
33-48 Dominik Szymkowiak
33-48 Tomáš Lipina
33-48 Łukasz Kania
33-48 Tomasz Szarański
33-48 Jacek Szczepaniak
33-48 Kamil Bonawenturczyk
33-48 Grzegorz Kowalski
33-48 Dominik Szymaniak
33-48 Tomáš Vojtek
33-48 Piotr Karolak
33-48 Piotr Rochmankowski
33-48 Przemysław Szlachetka
33-48 Tomasz Rochmankowski
33-48 Rafał Piotrowski
33-48 Andrzej Haraburda
33-48 Marcin Kubicki
49-64 Mateusz Szmidt
49-64 Michał Smolny
49-64 Michał Misiak
49-64 Grzegorz Krzywicki
49-64 Marek Witczak
49-64 Szymon Józefowski
49-64 Łukasz Socha
49-64 Adam Glapiak
49-64 Maciej Petera
49-64 Marek Szyszka
49-64 Bogdan Piechocki
49-64 Piotr Król
49-64 Robert Hes
49-64 Sławomir Lisowski
49-64 Michał Korowiec
49-64 Szymon Dejnega
65-81 Marcin Zubiel
65-81 Arie van Malsen
65-81 Przemysław Burdak
65-81 Krzysztof Siejak
65-81 Sławomir Cieślak
65-81 Adam Kwiecień
65-81 Jarosław Kowalczyk
65-81 Remigiusz Szabel
65-81 Tomasz Seredyński
65-81 Arkadiusz Kubicki
65-81 Łukasz Wacławski
65-81 Tomasz Milewczyk
65-81 Maciej Lidzbarski
65-81 Adrian Józefowski
65-81 Adrian Bonawenturczyk
65-81 Daniel Makiewicz
65-81 Marcin Szczygielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.
Theme Designed By ArthurStyle
Regulamin