www.dartclub.fora.pl
Darterskie Forum Profesjonalistów DartClub - Gdańsk
Obecny czas to Sob 21:29, 21 Lip 2018

Grand Prix Blachownia 17/18 Listopad

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 17:35, 01 Paź 2012    Temat postu: Grand Prix Blachownia 17/18 Listopad

Uwaga, drugie Grand Prix.. Piszcie kto chciałby jechać, trzeba poczynić jakieś plany...

INFORMACJE NA TEMAT :

Miejsce rozgrywania turnieju:

Restauracja "Kmicic"
ul.Leśna 14
42-290 Blachownia (koło Częstochowy)

Kontakt z Organizatorem: Rafał Stobrawa 791160350

PLAN ZAWODÓW:

Piątek 16.11.2012
wieczorem turniej rozgrzewkowy par

Sobota 17.11.2012
Start: 12:00

Niedziela 18.11.2012
Start : 11:00

Noclegi-OSIR Blachownia około 40 miejsc rezerwowanych na hasło /turniej darta/ . Przy rezerwacji prosimy o zaznaczenie czy ma być ze śniadaniem!

Dodatkowe miejsce z noclegami "Złota Róża"

Pozdrawiam
Joker
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 18:42, 01 Paź 2012    Temat postu: Rezerwacja-ekipa

Zarezerwowałem 2 pokoje 3 osobowe. na 2 doby piątek/niedziela. Ja, Paweł, "Menel" Smile(sorki MILU, ale nie wyrobiłem..) , Dzbar i Mazi.. Dojazd jest ok, nawet do samej Blachowni , powrót jest trudniejszy

DOJAZD - chyba najlepsza opcja

Dodam tylko że bilet w jedną stronę według PKP kosztuje tylko 70zł !!!


Gdansk Glówny 16.11.12 06:23
Czestochowa Osobowa 16.11.12 15:22 TLK STOCZNIOWIEC

Czestochowa Osobowa 16.11.12 16:34
Blachownia 16.11.12 16:57

Czas trwania: 10:34; kursuje 16. Paz do 8. Gru 2012



POWRÓT

Opcja 1

Czestochowa Osobowa 19.11.12 06:42 TLK Doker
Gdansk Glówny 19.11.12 15:17

Czas trwania: 8:35; kursuje 16. Paz do 8. Gru 2012




Opcja 2

Czestochowa Osobowa 19.11.12 03:03 TLK Karkonosze
Warszawa Wschodnia 19.11.12 06:47

Warszawa Wschodnia 19.11.12 07:19 TLK Ukiel
Olsztyn Zach. 19.11.12 10:28


Olsztyn Zach. 19.11.12 11:08 TLK Rybak
Gdansk Glówny 19.11.12 13:41

Czas trwania: 10:38; kursuje 16. Paz do 8. Gru 2012


Jeśli ktoś jeszcze się pisze, szybko rezerwujcie.. może być słabo z miejscami.

JOKER


Ostatnio zmieniony przez pepsiak dnia Pon 21:47, 01 Paź 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pon 21:16, 01 Paź 2012    Temat postu:

Krzysiu... ale Ty szybko działasz... nawet nie dałeś się wyspać porządnie po powrocie:P Super że wszystko już zarezerwowane. Dla osób chętnych dopowiem tylko że na ostatnim GP w Zielonej Górze w turnieju Panów wystąpiło ok 110 zawodników z całej Polski. Każdy ma szansę zagrać i wyjść z grupy.. przykładem tego jestem JA:P powalczyłbym nawet o trochę więcej ale zabrakło doświadczenia... i właśnie po to doświadczenie naprawdę warto się wybrać! Inną sprawą jest doping dla dwóch naszych kolegów Jokera i Maziego którzy mogą zamieszać w czołówce polskiego darta.

Pozdrawiam,
Dzbar
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 2:43, 11 Lis 2012    Temat postu:

Nie wiem dlaczego ale zaszła zmiana w wyjeździe PKP do Częstochowy - teraz jest o 7:08...PKP sobie zmienia jak chce-dobrze że na naszą korzyść, można będzie pospać o te pół godziny.Czas przyjazdu na miejsce jest ten sam..

We wtorek również mnie nie będzie ale np. w poniedziałek proszę o kontakt Mazi, Dzbar, Milu, Pablo.. musimy pogadać na temat wyjazdu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 3:01, 11 Lis 2012    Temat postu:

Proponuję spotkać się na gruncie prywatnym. Do obgadania są pewne detale, ale i deble poćwiczyć by trzeba było. Szkoda że Cię nie będzie we wtorek, i szkoda że Cię w sobotę nie było Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 3:10, 11 Lis 2012    Temat postu:

Dobra dobra..szkoda- jasne... cieszyliście się jak dzieci z tego co słyszałem... kiedy spotkanie jak cos i gdzie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 14:56, 12 Lis 2012    Temat postu:

Ja jestem za tym by jechać tam pociągiem (tak jak Joker znalazł połączenie) a z powrotem Polskim Busem (propozycja Maćka). W drodze na blachownię flaszkę się obali Smile i karty się przydadzą (może pokerek o czyjeś lotki Razz) a w drodze powrotnej sen na (podobno) wygodnych fotelach.
Sprawa pilna bo czas nagli, a przedział przydało by się mieć zarezerwowany, a nie szukać się w pociągu.
Co do spotkania się dostosuje. Termin dzisiejszy lub jutrzejszy raczej wymagany (jutro OSTATECZNIE)
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Sob 14:16, 17 Lis 2012    Temat postu:

Blachownia Grand Prix

1 dzień deble:

Pierwszego dnia piątek (16.11.2012) do rywalizacji przystąpiło 37 par deblowych.

Zawodnicy naszego stowarzyszenia zakończyli rywalizację na ćwierćfinałach (miejsca 5-Cool:

- Krzysztof Chmielewski i Łukasz Kopania

- Tomasz Milewczyk i Paweł Siwiec

Zwyciężyli Krzysztof Kciuk i Mirosław Gaczorek.

Serdecznie gratulujemy!



Dzień 2 Grand Prix o puchar Burmistrz Blachowni.

Grupy naszych zawodników:

Grupa 1
Krzysztof Chmielewski
Radosław Marszałek
Jarosław Gumułka
Jakub Koralewski

Grupa 6
Łukasz Kopania
Eryk Tudek
Mariusz Marszałek
Mateusz Boski

Grupa 13
Artur Podsada
Piotr Bednarek
Paweł Siwiec
Arkadiusz Niekrasz

Grupa 19
Klaudiusz Stachowiak
Adrian Bartnik
Maciej Petera
Tomasz Milewczyk

Grupa 25
Przemysław Burdak
Maciej Lidzbarski
Marek Pietralczyk
Radosław Pisarski
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Sob 14:17, 17 Lis 2012    Temat postu:

Na chwilę obecną z grupy wyszedł Krzysztof Chmielewski wygrywając wszystkie mecze w grupie

Kolejny zawodnik z Gdańska wyszedł z grupy - Łukasz Kopania wygrywając wszystkie mecze w grupie

Niestety Tomasz Milewczyk nie wyszedł z grupy.
Paweł Siwiec też po dobrej grze nie wyszedł z grupy..

Maciej Lidzbarski (JA) wyszedł z grupy z 2 miejsca Smile

W 1/32 wygrywa Krzysztof Chmielewski z Piotrem Rochmankowskim 3:1 i awansuje do najlepszej 32
W 1/32 wygrywa Maciej Lidzbarski z Sławomirem Zawieją 3:0 i awansuje do najlepszej 32
W 1/32 wygrywa Łukasz Kopania z Rafałem Zyskowskim 3:1 i awansuje do najlepszej 32

Niestety nie dałem rady Sebastianowi Majewskiemu i zakończyłem turniej na pozycji 17-32. Przegrałem 3:0 ale nie bez walki!

Krzysztof Chmielewski wygrywa z Pawłem Wiosną 3:1 i awansuje do 1/8 turnieju!

Czekamy na dalsze sukcesy


Ostatnio zmieniony przez Dzbar dnia Sob 20:56, 17 Lis 2012, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Sob 21:48, 17 Lis 2012    Temat postu:

Łukasz Kopania wygrywa z Witoldem Lewandowskim 3:1 i awansuje do ćwierćfinału turnieju!
Krzysztof Chmielewski wygrywa z Krzysztofem Stróżykiem 3:2 i awansuje do ćwierćfinału turnieju!

Liczymy na dobry występ naszych zawodników!
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Sob 23:00, 17 Lis 2012    Temat postu:

Łukasz Kopania odpada w ćwierćfinale. Gratuluję zajęcia miejsca 5-8 .. trzeci raz z rzędu w Grand Prix Polski...

Krzysztof Chmielewski wygrywa swój mecz ćwierćfinałowy .. późnej półfinałowy i... czekamy na finał

Krzysztof Chmielewski - Krzysztof Wojciechowski !!!

Joker trzymam kciuki!

Niestety Krzysztof Chmielewski chociaż prowadził już 3:0 uległ w finale Krzysztofowi Wojciechowskiemu 4:5.

Serdecznie gratuluję Jokerowi drugiego miejsca i mam nadzieję że jutra uda się poprawić ten fenomenalny wynik!


Ostatnio zmieniony przez Dzbar dnia Nie 0:27, 18 Lis 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
DART307
Przyjaciel



Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 2:56, 18 Lis 2012    Temat postu:

Panowie!!!

Ogromne gratulacje dla Wszystkich!
Rośniecie w siłe!!
Teraz można już chyba powiedzieć oficjalnie - "GDANSK DARTEM STOI"

Jeszcze raz ogromne gratulacje!!!

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 13:36, 18 Lis 2012    Temat postu:

Dzień 3 - drugie GP w Blachowni - wyniki

Krzysztof Chmielewski wygrał wszystkie mecze i wyszedł z grupy z 1 miejsca.
Łukasz Kopania wygrał wszystkie mecze i wyszedł z grupy z 1 miejsca.
Tomasz Milewczyk wyszedł z grupy z 2 miejsca. Gratulacje
Po ciężkim meczu Paweł Siwiec niestety poległ i nie wyszedł z grupy.


Ostatnio zmieniony przez pepsiak dnia Nie 14:12, 18 Lis 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 16:35, 18 Lis 2012    Temat postu:

pepsiak napisał:
Dzień 3 - drugie GP w Blachowni - wyniki

Krzysztof Chmielewski wygrał wszystkie mecze i wyszedł z grupy z 1 miejsca.
Łukasz Kopania wygrał wszystkie mecze i wyszedł z grupy z 1 miejsca.
Tomasz Milewczyk wyszedł z grupy z 2 miejsca. Gratulacje
Po ciężkim meczu Paweł Siwiec niestety poległ i nie wyszedł z grupy.

Maciej Lidzbarski wychodzi z grupy z 2 miejsca. Gratki.

Wyniki on line od LAST 64
[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 17:11, 19 Lis 2012    Temat postu:

Wyniki w sobotę...
LAST 64
Krzysztof Chmielewski - Piotr Rochmankowski 3-1
Paweł Wiosna - Marcin Szczygielski 3-0
Piotr Łęga - Michał Korowiec 3-1
Mariusz Łapiezo - Krzysztof Stróżyk 1-3
Marek Kubowicz - Piotr Cecuła 3-1
Marek Pietralczyk - Bartosz Sobczyński 2-3
Artur Dąbrowski - Konrad Matloch 2-3
Dariusz Marciniak - Kamil Stanisławski 3-1
Emil Wydra - Adam Kwiecień 3-2
Jacek Krupka - Tomasz Całus 2-3
Artur Podsada - Klaudiusz Stachowiak 3-0
Andrzej Haraburda - Eryk Tudek 3-1
Konrad Babula - Tomasz Bernacki 3-0
Marcin Sosna - Bartłomiej Enkot 3-1
Tomasz Bożek - Bartosz Obracaj 1-3
Dawid Posyniak - Przemysław Bobrowski 2-3
Dawid Robak - Michał Skorupa 1-3
Łukasz Ferenc - Sławomir Makwiński 3-2
Bastin Jeltema - Sebastian Madejski 1-3
Jerzy Kobylarz - Rafał Stobrawa 3-2
Sławomir Zawieja - Maciej Lidzbarski 0-3
Andrzej Drużyński - Sebastian Majewski 0-3
Krzysztof Ratajski - Rafał Uniszewski 3-0
Marek Bajor - Krzysztof Wojciechowski 0-3
Tomasz Mikołajczyk - Sławomir Lisowski 3-0
Marcin Rzemiński - Piotr Bednarek 3-2
Mirosław Gaczorek - Szymon Dejnega 2-3
Maciej Petera - Patryk Żabka 0-3
Łukasz Kopania - Rafał Zyskowski 3-1
Grzegorz Kowalski - Jacek Adamczewski 3-1
Andrzej Potoczniak - Dominik Wawrzyniak 3-0
Witold Lewandowski - Jakub Koralewski 3-1

LAST 32
Krzysztof Chmielewski - Paweł Wiosna 3-1
Piotr Łęga - Krzysztof Stróżyk 0-3
Marek Kubowicz - Bartosz Sobczyński 3-0
Konrad Matloch - Dariusz Marciniak 2-3
Emil Wydra - Tomasz Całus 0-3
Artur Podsada - Andrzej Haraburda 3-1
Konrad Babula - Marcin Sosna 1-3
Bartosz Obracaj - Przemysław Bobrowski 0-3
Michał Skorupa - Łukasz Ferenc 2-3
Sebastian Madejski - Jerzy Kobylarz 3-1
Maciej Lidzbarski - Sebastian Majewski 0-3
Krzysztof Ratajski - Krzysztof Wojciechowski 0-3
Tomasz Mikołajczyk - Marcin Rzemiński 3-0
Szymon Dejnega - Patryk Żabka 3-1
Łukasz Kopania - Grzegorz Kowalski 3-2
Andrzej Potoczniak - Witold Lewandowski 2-3

LAST 16
Krzysztof Chmielewski - Krzysztof Stróżyk 3-2
Marek Kubowicz - Dariusz Marciniak 3-1
Tomasz Całus - Artur Podsada 3-2
Marcin Sosna - Przemysław Bobrowski 2-3
Łukasz Ferenc - Sebastian Madejski 0-3
Sebastian Majewski - Krzysztof Wojciechowski 2-3
Tomasz Mikołajczyk - Szymon Dejnega 3-2
Łukasz Kopania - Witold Lewandowski 3-1

LAST 8

Krzysztof Chmielewski - Marek Kubowicz 4-1
Tomasz Całus - Przemysław Bobrowski 4-3
Sebastian Madejski - Krzysztof Wojciechowski 2-4
Tomasz Mikołajczyk - Łukasz Kopania 4-2

PÓŁFINAŁY

Krzysztof Chmielewski - Tomasz Całus 4-0
Krzysztof Wojciechowski - Tomasz Mikołajczyk 4-1

FINAŁ

Krzysztof Chmielewski - Krzysztof Wojciechowski 4-5
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 17:14, 19 Lis 2012    Temat postu:

Wyniki dzien 2 - niedziela
LAST 64



Krzysztof Chmielewski - Marek Hawrot 3-0
Mirosław Gaczorek - RadosławMarszałek 3-0
Tomasz Urbański - Rafał Stobrawa 0-3
Konrad Krasuski - Krzysztof Ratajski 0-3
Jerzy Kobylarz - Piotr Czerski 3-1
Przemysław Burdak - Tomasz Milewczyk 3-2
Andrzej Potoczniak - Dariusz Żurański 3-2
Dariusz Marciniak - Kamil Stanisławski 2-3
KrzysztofWojciechowski - Adam Kwiecień 3-0
Łukasz Damps - Maciej Wężyk 3-0
Artur Podsada - Stanisław Nowak 3-0
Szymon Dejnega - Andrzej Dróżyński 3-0
Patryk Żabka - Krzysztof Galus 2-3
Andrzej Luty - Jacek Szczepaniak 3-0
Andrzej Haraburda - Bartosz Obracaj 3-2
Dawid Posyniak - Artur Dąbrowski 3-0
Przemysław Bobrowski - Michał Skorupa 3-2
Krzysztof Kciuk - Maciej Lidzbarski 3-0
Bastin Jeltema - Jakub Taterka 2-3
Michał Korowiec - Marek Kubowicz 1-3
Krzysztof Stróżyk - WaldemarMurawski 3-0
Jacek Krupka - Sebastian Majewski 3-1
Bartosz Sobczyński - Marek Traczyk 1-3
Witold Lewandowski - Rafał Zyskowski 1-3
Tomasz Mikołajczyk - Tomasz Całus 2-3
Marcin Sosna - Wiesław Kozłowski 0-3
Jakub Koralewski - Mariusz Golly 0-3
Klaudiusz Stachowiak - Maciej Petera 3-0
Łukasz Kopania - Marcin Szczygielski 3-1
Grzegorz Kowalski - Tomasz Bożek 1-3
Bartłomiej Enkot - Konrad Babula 0-3
Grzegorz Konieczny - Tomasz Przyłębski 3-0

LAST 32



Krzysztof Chmielewski - Mirosław Gaczorek 3-1
Rafał Stobrawa - Krzysztof Ratajski 2-3
Jerzy Kobylarz - Przemysław Burdak 3-1
Andrzej Potoczniak - Kamil Stanisławski 3-2
Krzysztof Wojciechowski - Łukasz Damps 3-2
Artur Podsada - Szymon Dejnega 3-1
Krzysztof Galus - Andrzej Luty 2-3
Andrzej Haraburda - Dawid Posyniak 3-0
Przemysław Bobrowski - Krzysztof Kciuk 2-3
Jakub Taterka - Marek Kubowicz 1-3
Krzysztof Stróżyk - Jacek Krupka 3-1
Marek Traczyk - Rafał Zyskowski 2-3
Tomasz Całus - Wiesław Kozłowski 3-0
Mariusz Golly - Maciej Petera 3-1
Łukasz Kopania - Tomasz Bożek 3-1
Konrad Babula - Grzegorz Konieczny 3-0

LAST 16


Krzysztof Chmielewski - Krzysztof Ratajski 2-3
Jerzy Kobylarz - Andrzej Potoczniak 3-1
Krzysztof Wojciechowski - Artur Podsada 3-2
Andrzej Luty - Andrzej Haraburda 2-3
Krzysztof Kciuk - Marek Kubowicz 3-0
Krzysztof Stróżyk - Rafał Zyskowski 3-1
Tomasz Całus - Mariusz Golly 3-2
Łukasz Kopania - Konrad Babula 1-3

LAST 8
Krzysztof Ratajski - Jerzy Kobylarz 4-0
Krzysztof Wojciechowski - Andrzej Haraburda 4-2
Krzysztof Kciuk - Krzysztof Stróżyk 4-1
Tomasz Całus - Konrad Babula 0-4

PÓŁFINAŁY

Krzysztof Ratajski - Krzysztof Wojciechowski 3-4

Krzysztof Kciuk - Konrad Babula 4-0

FINAŁ

Krzysztof Wojciechowski - Krzysztof Kciuk 5-3
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 10:50, 20 Lis 2012    Temat postu:

Ranking Krajowy po rozegraniu 4 turniejów (z planowanych 12 + POD/BDO/WDF)

1 Wojciechowski Krzysztof Swarzędz 702
2 Chmielewski Krzysztof Gdańsk 612
3 Mikołajczyk Tomasz Zielona Góra 504
Bobrowski Przemysław Kraków 504
5 Kopania Łukasz Gdańsk 486
Stróżyk Krzysztof Poznań 486
7 Kubowicz Marek Warszawa 468
8 Żabka Patryk Swarzędz 432
9 Podsada Artur Gorzów Wlkp. 414
10 Majewski Sebastian Warszawa 396
...
31. Maciej Lidzbarski Gdańsk 288
...
42. Paweł Siwiec Gdańsk 252
42. Tomasz Milewczyk Gdańsk 252

Jak dla mnie to na razie piękny sen. W końcu mam szansę na pierwszą 4 Smile

MARZENIA Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 14:50, 20 Lis 2012    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Informacja ze strony Miasta Blachownia
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.
Theme Designed By ArthurStyle
Regulamin