www.dartclub.fora.pl
Darterskie Forum Profesjonalistów DartClub - Gdańsk
Obecny czas to Pon 15:13, 21 Maj 2018

turniej okręgowy 15 grudzień

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Śro 9:26, 21 Lis 2012    Temat postu: turniej okręgowy 15 grudzień

zapisy od 14.00
start - 15.00
wpisowe 30 zł

gdzie - Pub " Liberty " Kartuzy , os. Wybickiego ( koło basenu )

gramy na 4 tarczach

najpierw grupy potem singel KO
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Śro 10:05, 21 Lis 2012    Temat postu:

Wstępna lista startujących

Panie
1. Magdalena Pniewska
2.

Panowie
1. Łukasz Kopania
2. Krzysztof Chmielewski
3. Maciej Lidzbarski
4.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Czw 9:02, 06 Gru 2012    Temat postu:

Wstępna lista startujących

Panie
1. Magdalena Pniewska
2. Paulina Siemaszko
3.

Panowie
1. Łukasz Kopania
2. Krzysztof Chmielewski
3. Maciej Lidzbarski
4. Michał Płotka
5. Bogdan Gosz
6. Łukasz Damps
7. Paweł Siemaszko
8.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 11:53, 07 Gru 2012    Temat postu:

Wstępna lista startujących

Panie
1. Magdalena Pniewska
2. Paulina Siemaszko
3. Joanna Bianga
4.

Panowie
1. Łukasz Kopania
2. Krzysztof Chmielewski
3. Maciej Lidzbarski
4. Michał Płotka
5. Bogdan Gosz
6. Łukasz Damps
7. Paweł Siemaszko
8.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Sob 9:25, 08 Gru 2012    Temat postu:

Wstępna lista startujących

Panie
1. Magdalena Pniewska - Gda
2. Paulina Siemaszko - Gdy
3. Joanna Bianga - K-zy
4.

Panowie
1. Łukasz Kopania - Gda
2. Krzysztof Chmielewski - Gda
3. Maciej Lidzbarski - Gda
4. Michał Płotka - K-zy
5. Bogdan Gosz - K-zy
6. Łukasz Damps - K-zy
7. Paweł Siemaszko - Gdy
8. Paweł Kiwenko - Gda
9.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Nie 15:56, 09 Gru 2012    Temat postu:

Wstępna lista startujących

Panie
1. Magdalena Pniewska - Gda
2. Paulina Siemaszko - Gdy
3. Joanna Bianga - K-zy
4.

Panowie
1. Łukasz Kopania - Gda
2. Krzysztof Chmielewski - Gda
3. Maciej Lidzbarski - Gda
4. Michał Płotka - K-zy
5. Bogdan Gosz - K-zy
6. Łukasz Damps - K-zy
7. Paweł Siemaszko - Gdy
8. Paweł Kiwenko - Gda
9. Paweł Siwiec - Gda
10. Tomasz Milewczyk - Gda
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pon 8:59, 10 Gru 2012    Temat postu:

Wstępna lista startujących

Panie
1. Magdalena Pniewska - Gda
2. Paulina Siemaszko - Gdy
3. Joanna Bianga - K-zy
4. Anna Ostoja-Lniska - K-zy
5.

Panowie
1. Łukasz Kopania - Gda
2. Krzysztof Chmielewski - Gda
3. Maciej Lidzbarski - Gda
4. Michał Płotka - K-zy
5. Bogdan Gosz - K-zy
6. Łukasz Damps - K-zy
7. Paweł Siemaszko - Gdy
8. Paweł Kiwenko - Gda
9. Paweł Siwiec - Gda
10. Tomasz Milewczyk - Gda
11. Paweł Gdaniec - K-zy
12.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Wto 8:59, 11 Gru 2012    Temat postu:

Wstępna lista startujących

Panie
1. Magdalena Pniewska - Gda
2. Paulina Siemaszko - Gdy
3. Joanna Bianga - K-zy
4. Anna Ostoja-Lniska - K-zy
5.

Panowie
1. Łukasz Kopania - Gda
2. Krzysztof Chmielewski - Gda
3. Maciej Lidzbarski - Gda
4. Michał Płotka - K-zy
5. Bogdan Gosz - K-zy
6. Łukasz Damps - K-zy
7. Paweł Siemaszko - Gdy
8. Paweł Kiwenko - Gda
9. Paweł Siwiec - Gda
10. Tomasz Milewczyk - Gda
11. Paweł Gdaniec - K-zy
12. Marcin Wołoszyk - K-zy
13. Piotr Kwidziński - K-zy
14.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
dziq
Przyjaciel



Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 20:09, 11 Gru 2012    Temat postu:

Wstępna lista startujących

Panie
1. Magdalena Pniewska - Gda
2. Paulina Siemaszko - Gdy
3. Joanna Bianga - K-zy
4. Anna Ostoja-Lniska - K-zy
5. Marta Kempista - Olsz, B-wo
6.

Panowie
1. Łukasz Kopania - Gda
2. Krzysztof Chmielewski - Gda
3. Maciej Lidzbarski - Gda
4. Michał Płotka - K-zy
5. Bogdan Gosz - K-zy
6. Łukasz Damps - K-zy
7. Paweł Siemaszko - Gdy
8. Paweł Kiwenko - Gda
9. Paweł Siwiec - Gda
10. Tomasz Milewczyk - Gda
11. Paweł Gdaniec - K-zy
12. Marcin Wołoszyk - K-zy
13. Piotr Kwidziński - K-zy
14. Tomasz Dzikołowski - Olsz, B=wo
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
dziq
Przyjaciel



Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Śro 18:27, 12 Gru 2012    Temat postu:

Wstępna lista startujących

Panie
1. Magdalena Pniewska - Gda
2. Paulina Siemaszko - Gdy
3. Joanna Bianga - K-zy
4. Anna Ostoja-Lniska - K-zy
5. Marta Kempista - Olsz, B-wo
6.

Panowie
1. Łukasz Kopania - Gda
2. Krzysztof Chmielewski - Gda
3. Maciej Lidzbarski - Gda
4. Michał Płotka - K-zy
5. Bogdan Gosz - K-zy
6. Łukasz Damps - K-zy
7. Paweł Siemaszko - Gdy
8. Paweł Kiwenko - Gda
9. Paweł Siwiec - Gda
10. Tomasz Milewczyk - Gda
11. Paweł Gdaniec - K-zy
12. Marcin Wołoszyk - K-zy
13. Piotr Kwidziński - K-zy
14. Tomasz Dzikołowski - Olsz, B=wo
15. Mariusz Pazik - Olsz
16.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Czw 7:07, 13 Gru 2012    Temat postu:

Paziu będzie? No koniec świata normalnie.. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mierzun
Przyjaciel



Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Susz
Płeć: lasek


PostWysłany: Czw 11:08, 13 Gru 2012    Temat postu:

Wstępna lista startujących

Panie
1. Magdalena Pniewska - Gda
2. Paulina Siemaszko - Gdy
3. Joanna Bianga - K-zy
4. Anna Ostoja-Lniska - K-zy
5. Marta Kempista - Olsz, B-wo
6.

Panowie
1. Łukasz Kopania - Gda
2. Krzysztof Chmielewski - Gda
3. Maciej Lidzbarski - Gda
4. Michał Płotka - K-zy
5. Bogdan Gosz - K-zy
6. Łukasz Damps - K-zy
7. Paweł Siemaszko - Gdy
8. Paweł Kiwenko - Gda
9. Paweł Siwiec - Gda
10. Tomasz Milewczyk - Gda
11. Paweł Gdaniec - K-zy
12. Marcin Wołoszyk - K-zy
13. Piotr Kwidziński - K-zy
14. Tomasz Dzikołowski - Olsz, B=wo
15. Mariusz Pazik - Olsz
16. Piotr Mierzyński - Gda
17.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 17:20, 16 Gru 2012    Temat postu:

Skrócone wyniki z okręgówki :

Po meczu finałowym 5:1 wygrał Joker.

1. Chmielewski Krzysztof - Joker
2. Zapaśnik Adam - Zapas
3. Damps Łukasz
Kopania Łukasz - Mazi


Gratulacje
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pon 11:41, 17 Gru 2012    Temat postu:

Pełne wyniki turnieju

Panie
1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska - Gdańsk
2. Joanna Bianga - Kartuzy
3. Anna Ostoja-Lniska - Kartuzy
4. Marta Kempista - Olsztyn
5. Daria Banowska - Gdańsk

Panowie
1. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
2. Adam Zapaśnik - Elbląg
3/4.
Łukasz Damps - Kartuzy
Łukasz Kopania - Gdańsk
5/8.
Mariusz Pawłowski - Kartuzy
Dariusz Grydyk - Gdynia
Piotr Gomuła - Gdańsk
Maciej Lidzbarski - Gdańsk
9/16
Jerzy Kaptur - Gdynia
Marek Mikułowski - Elbląg
Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
Marcin Wołoszyk - Kartuzy
Bogdan Gosz - Kartuzy
Paweł Siwiec - Gdańsk
Robert Taraszkiewicz - Gdańsk
Piotr Kwidziński - Kartuzy
17/32
Michał Płotka - Kartuzy
Błażej Komkowski - Kartuzy
Paweł Wołynka - Gdynia
Sławomir Kąkol - Gdynia
Sławomir Tychonowski - Gdańsk
Paweł Gdaniec - Kartuzy
Oliwier Taraszkiewicz (J) - Gdańsk
Piotr Mierzyński - Gdańsk
Michał Pfliger - Gdańsk
Artur Kupiec -
Przemek Olszewski (J) - Elbląg
Tomasz Milewczyk - Gdańsk
Paweł Kiwenko - Gdańsk
Mariusz Kozera - Gdańsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.
Theme Designed By ArthurStyle
Regulamin