www.dartclub.fora.pl
Darterskie Forum Profesjonalistów DartClub - Gdańsk
Obecny czas to Sob 21:21, 21 Lip 2018

Turniej PGE ARENA - PUB T29! 16.03.2013

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 12:43, 08 Mar 2013    Temat postu: Turniej PGE ARENA - PUB T29! 16.03.2013

Witam,

Zapraszam serdecznie na turniej organizowany przez Pomorskie Stowarzyszenie Darta dnia 16 marca 2013 w Pubie T29 mieszącym się w PGE ARENIE (czyli stadionie na którym rozgrywane były mecze EURO 2012!).

Turniej rangi klubowej POD (klasyfikowany do rankingu regionalnego).

Zapisy do turnieju

1. Godz. 12:00 Turniej Deblowy – wpisowe 5 zł/os.
2. Turniej niespodzianka.
3. Godz. 15:00 Turniej Mistrzowski (klubowy) – wpisowe 20 zł/os.

Rozgrywki rozpoczną się pół godziny po zapisach. Rozgrywki odbywać się będą na tarczach sizalowych, wyłącznie lotkami z ostrymi grotami.

Pula nagród min. 600 zł

Każdy zawodnik ma dużą szansę być w gronie zwycięzców, ponieważ przewidujemy nagrody do 8 miejsca włącznie.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Turniej ma charakter otwarty.

Pozdrawiam,

Maciej Lidzbarski "Dzbar"


Ostatnio zmieniony przez Dzbar dnia Pią 12:44, 08 Mar 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 12:45, 08 Mar 2013    Temat postu:

No to czas też ruszyć z prowizorycznymi zapisami na turniej!

Panie:
1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
2.

Panowie:
1. Maciej Lidzbarski "Dzbar"
2.


Proszę o dopisywanie się do listy Smile

Pozdrawiam,
Maciej Lidzbarski "Dzbar"
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mierzun
Przyjaciel



Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Susz
Płeć: lasek


PostWysłany: Pią 13:07, 08 Mar 2013    Temat postu:

Panie:
1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
2.

Panowie:
1. Maciej Lidzbarski "Dzbar"
2. Piotr Mierzyński "Mierzun"
3.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pią 19:37, 08 Mar 2013    Temat postu:

16 Marca - sobota - niestety pracuję i nie będę mógł uczestniczyć w turnieju. Życzę wszystkim wesołej zabawy.

Joker
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Gość








PostWysłany: Pią 20:25, 08 Mar 2013    Temat postu:

Panie:
1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
2. Magdalena Pniewska
3.

Panowie:
1. Maciej Lidzbarski "Dzbar"
2. Piotr Mierzyński "Mierzun"
3. Łukasz Kopania "mazi"
4.
Powrót do góry

Autor Wiadomość
MARIO
Przyjaciel



Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Sob 10:49, 09 Mar 2013    Temat postu:

Wysłany: Pią 20:25, 08 Mar 2013 Temat postu:
Panie:
1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
2. Magdalena Pniewska
3.

Panowie:
1. Maciej Lidzbarski "Dzbar"
2. Piotr Mierzyński "Mierzun"
3. Łukasz Kopania "mazi"
4. Mariusz Kozera "Mario"
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Qurna
Przyjaciel



Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Sob 13:14, 09 Mar 2013    Temat postu:

Panie:
1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
2. Magdalena Pniewska
3.

Panowie:
1. Maciej Lidzbarski "Dzbar"
2. Piotr Mierzyński "Mierzun"
3. Łukasz Kopania "mazi"
4. Mariusz Kozera "Mario"
5. Paweł Drozd
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Sob 15:21, 09 Mar 2013    Temat postu:

Hej...

Skoro Joker się przestraszył... to liczę na sporą frekwencję bo każdy będzie miał szansę wygrać turniej Wink

Pozdrawiam i zapraszam do dalszych zapisów

Maciej Lidzbarski "Dzbar"
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 10:23, 10 Mar 2013    Temat postu:

Grajcie grajcie.. Dla wygranego funduję komplet szaftów i piórek z Red Dragon-a..

Pozdrawiam
Joker
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
tornado
Przyjaciel



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pon 15:12, 11 Mar 2013    Temat postu:

Panie:
1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
2. Magdalena Pniewska
3. Ania - Zebereczka

Panowie:
1. Maciej Lidzbarski "Dzbar"
2. Piotr Mierzyński "Mierzun"
3. Łukasz Kopania "mazi"
4. Mariusz Kozera "Mario"
5. Paweł Drozd
6. Robert Taraszkiewicz - "Tornado"
7. Paweł Kiwenko - "Focus"
__________________________________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mierzun
Przyjaciel



Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Susz
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 19:35, 11 Mar 2013    Temat postu:

Ciekawe ile Mazi wygra z Drozdem w finale Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
frz




Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 11:03, 12 Mar 2013    Temat postu:

Panie:
1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
2. Magdalena Pniewska
3. Ania - Zebereczka

Panowie:
1. Maciej Lidzbarski "Dzbar"
2. Piotr Mierzyński "Mierzun"
3. Łukasz Kopania "mazi"
4. Mariusz Kozera "Mario"
5. Paweł Drozd
6. Robert Taraszkiewicz - "Tornado"
7. Paweł Kiwenko - "Focus"
8. Rafał Szczepankiewicz - "froz"
9. Adam Konkel - "Joker"
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
frz




Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 11:12, 12 Mar 2013    Temat postu:

Panie:
1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
2. Magdalena Pniewska
3. Ania - Zebereczka

Panowie:
1. Maciej Lidzbarski "Dzbar"
2. Piotr Mierzyński "Mierzun"
3. Łukasz Kopania "mazi"
4. Mariusz Kozera "Mario"
5. Paweł Drozd
6. Robert Taraszkiewicz - "Tornado"
7. Paweł Kiwenko - "Focus"
8. Rafał Szczepankiewicz - "froz"
9. Adam Konkel - "Joker"
10. Robert Hajduk - "Hajdi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 14:02, 12 Mar 2013    Temat postu:

A niby Jokera ma nie być.. ktoś się podszywa ?? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Qurna
Przyjaciel



Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 17:43, 12 Mar 2013    Temat postu:

Kur** zawsze jakis Joker musi byc Smile a mialo byc tak pieknie, na sam dzwiek slowa "JOKER" bedziemy czuc respekt Smile

Mierzun ... powiem ci jedno wal sie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Śro 10:34, 13 Mar 2013    Temat postu:

Witam,

Zwalniam miejsca pierwsze na liście startowej. Kto pierwszy ten lepszy:) Zapraszam do zapisów.

Panie:
1.
2. Magdalena Pniewska
3. Ania - Zebereczka

Panowie:
1.
2. Piotr Mierzyński "Mierzun"
3. Łukasz Kopania "mazi"
4. Mariusz Kozera "Mario"
5. Paweł Drozd
6. Robert Taraszkiewicz - "Tornado"
7. Paweł Kiwenko - "Focus"
8. Rafał Szczepankiewicz - "froz"
9. Adam Konkel - "Joker"
10. Robert Hajduk - "Hajdi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
tornado
Przyjaciel



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 9:20, 15 Mar 2013    Temat postu:

Lista rosnie ..... ale po mału Smile
spodziewamy się sporo nowych zawodników
1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
2. Magdalena Pniewska
3. Ania - Zebereczka

1. Maciej Lidzbarski "Dzbar"
2. Piotr Mierzyński "Mierzun"
3. Łukasz Kopania "mazi"
4. Mariusz Kozera "Mario"
5. Paweł Drozd
6. Robert Taraszkiewicz - "Tornado"
7. Paweł Kiwenko - "Focus"
8. Rafał Szczepankiewicz - "froz"
9. Adam Konkel - "Joker"
10. Robert Hajduk - "Hajdi"
11. Marcin Omernik
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
tornado
Przyjaciel



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 11:06, 15 Mar 2013    Temat postu:

Uzupełniona lista Pań

1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
2. Magdalena Pniewska
3. Ania - Zebereczka
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
tornado
Przyjaciel



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 13:16, 15 Mar 2013    Temat postu:

1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
2. Magdalena Pniewska
3. Ania - Zebereczka
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska


1. Maciej Lidzbarski "Dzbar"
2. Piotr Mierzyński "Mierzun"
3. Łukasz Kopania "mazi"
4. Mariusz Kozera "Mario"
5. Paweł Drozd
6. Robert Taraszkiewicz - "Tornado"
7. Paweł Kiwenko - "Focus"
8. Rafał Szczepankiewicz - "froz"
9. Adam Konkel - "Joker"
10. Robert Hajduk - "Hajdi"
11. Marcin Omernik
12. Michał Płotka –„Ryba”- Kartuzy
13. Marcin Wołoszyk -„Wołga”- Kartuzy
14. Bogdan Gosz – „Bodzio” - Kartuzy
15. Piotr Kwidzyński – Kartuzy
16. …….
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
tornado
Przyjaciel



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 13:18, 15 Mar 2013    Temat postu:

Informacja dla osób, które pojawa się poraz pierwszy na stadione PGE Arena
Zwiedzanie stadionu przewidujemy pomiędzy turniejami: deblowym godz 12:00 a turniejem singlowym 15:00
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
tornado
Przyjaciel



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 13:31, 15 Mar 2013    Temat postu:

1. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
2. Magdalena Pniewska
3. Ania - Zebereczka
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska


1. Maciej Lidzbarski "Dzbar"
2. Piotr Mierzyński "Mierzun"
3. Łukasz Kopania "mazi"
4. Mariusz Kozera "Mario"
5. Paweł Drozd
6. Robert Taraszkiewicz - "Tornado"
7. Paweł Kiwenko - "Focus"
8. Rafał Szczepankiewicz - "froz"
9. Adam Konkel - "Joker"
10. Robert Hajduk - "Hajdi"
11. Marcin Omernik
12. Michał Płotka –„Ryba”- Kartuzy
13. Marcin Wołoszyk -„Wołga”- Kartuzy
14. Bogdan Gosz – „Bodzio” - Kartuzy
15. Piotr Kwidzyński – Kartuzy
16. Piort Gomuła - Gdańsk
17. ........
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
tornado
Przyjaciel



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 14:33, 15 Mar 2013    Temat postu:

Mam dobre wieści wartość nagród wzrasta
Oprócz pucharów oraz nagród „kopertowych” dla 8 zwycięzców, przewidziane są też nagrody dodatkowe
Vouchery na Imprezy Pubu T29 w cenie 50zł każdy - min 2 sztuki
Wejściówki dla kobiet na "Zumba party" (impreza taneczna) - 4 szt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Sob 14:55, 16 Mar 2013    Temat postu:

Czy mógłby ktoś wrzucić tu jakiś mały live score? Ilość zawodników i jakieś fajne mecze ? Kto z kim w deblach itp ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Gość








PostWysłany: Nie 2:05, 17 Mar 2013    Temat postu:

Dwa mecze fajnie sie zapowiadały ale Wołga oddał je walkowerem:)
Powrót do góry

Autor Wiadomość
browarek180




Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 2:16, 17 Mar 2013    Temat postu:

i tyle.na tym forum dowiesz sie wszystkiego hehehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 14:02, 17 Mar 2013    Temat postu:

Dowiesz się, dowiesz się.. Zależy tylko kto będzie pisał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Nie 14:40, 17 Mar 2013    Temat postu:

Witam,

Wyniki turnieju z 16.03.2013, który odbył się w Pubie T29.

Turniej Deblowy - Pary Losowane
Miejsce Zawodnik
1 Focus i Zapas
2 Paziu i Paweł Siemaszko
3 August i Tornado
4 Pablo i Krystian Sus
5-6 Dzbar i Aga
5-6 Fifa i Paulina Siemaszko
7-8 Marin i Przemek Olszewski
7-8 Madzia i Mazi
9-12 Milu i Piotr Wojtkiewicz
9-12 Mierzun i Adrian "Lewy"
9-12 Marcin Omernik i Olivier
9-12 Michał Lidzbarski i Rudy
13-15 Kudłaty i Gomuła
13-15 Zebra i Maciej Gruba
13-15 Monika i Wołyna

Turniej Pań - rozegrany w dwóch grupach

Grupa 1 Miejsce
Anna Ostoja - Lniska 1
Agnieszka Lidzbarska 2
Paulina Siemaszko 3
Nikola Kowalska 4

Grupa 2 Miejsce
Monika Łeńko 1
Magdalena Pniewska 2
Daria Banowska 3
Justyna Stokowska 4

W półfinale spotkały się:
Anna Ostoja - Lniska z Magdalena Pniewska - wynik 2:1
Agnieszka Lidzbarska z Monika Łeńko - wynik 2:0

W finale zwyciężyła Anna Ostoja - Lniska pokonując Agnieszka Lidzbarską 2:0

Wyniki turnieju Panów.

Panowie zagrali w 8 grupach - składy grup poniżej

Grupa 1
Łukasz Kopania
Paweł Siemaszko
Paweł Drozd
Piotr Gomuła
Michał Lidzbarski

Grupa 2
Adam Zapaśnik
Mateusz Piwnicki
Rafał Szczepankiewicz
Adrian Lewandowski
Błażej Komkowski

Grupa 3
Łukasz Damps
Maciej Gruba
Krystian Sus
Przemysław Olszewski
Paweł Kiwenko

Grupa 4
Maciej Lidzbarski
Stanisław Piwnicki
Piotr Wotkiewicz
Tomasz Piotrowicz
Bogdan Gosz
Marcin Malinowski

Grupa 5
Paweł Siwiec
Michał Płotka
Mariusz Pazik
Olivier Taraszkiewicz
Paweł Wołyna
Tomasz Firgolski

Grupa 6
Mariusz Pawłowski
Irek Baraniak
Łukasz Pawelczyk
Marcin Wołoszcza
Adam Konkel
Jarosław Kos

Grupa 7
Piotr Kwidziński
Jakub Janczyk nie grał
Krzysztof Kozdroń
Marcin Omernik nie grał
Robert Szuta nie grał
Gustaw

Grupa 8
Tomasz Milewczyk
Piotr Mierzyński
Mariusz Kozera
Robert Potrykus
Michał Pfiliger
Robert Taraszkiewicz

Do fazy Singel KO awansowali

Miejsce 1 Miejsce 2
Grupa 1 Łukasz Kopania Paweł Drozd
Grupa 2 Adam Zapaśnik Mateusz Piwnicki
Grupa 3 Łukasz Damps Paweł Kiwenko
Grupa 4 Tomasz Piotrowicz Marcin Malinowski
Grupa 5 Tomasz Firgolski Paweł Siwiec
Grupa 6 Mariusz Pawłowski Jarosław Kos
Grupa 7 Piotr Kwidziński Gustaw
Grupa 8 Mariusz Kozera Robert Taraszkiewicz

Pełne wyniki:

Miejsce Zawodnik
1 Adam Zapaśnik
2 Mateusz Piwnicki
3 Tomasz Piotrowicz
4 Marcin Malinowski
5-8 Łukasz Kopania
5-8 Łukasz Damps
5-8 Tomasz Firgolski
5-8 Paweł Drozd
9-16 Mariusz Kozera
9-16 Robert Taraszkiewicz
9-16 Gustaw
9-16 Piotr Kwidziński
9-16 Jarosław Kos
9-16 Mariusz Pawłowski
9-16 Paweł Siwiec
9-16 Paweł Kiwenko
17-24 Adrian Lewandowski
17-24 Krystian Sus
17-24 Maciej Lidzbarski
17-24 Paweł Wołyna
17-24 Adam Konkel
17-24 Krzysztof Kozdroń
17-24 Michał Pfiliger
17-24 Piotr Gomuła
25-31 Błażej Komkowski
25-31 Maciej Gruba
25-31 Stanisław Piwnicki
25-31 Mariusz Pazik
25-31 Łukasz Pawelczyk
25-31 Robert Potrykus
25-31 Paweł Siemaszko
32-39 Rafał Szczepankiewicz
32-39 Przemysław Olszewski
32-39 Bogdan Gosz
32-39 Michał Płotka
32-39 Irek Baraniak
32-39 Tomasz Milewczyk
32-39 Michał Lidzbarski
40-43 Piotr Wojtkiewicz
40-43 Olivier Taraszkiewicz
40-43 Marcin Wołoszcza
40-43 Piotr Mierzyński

Serdecznie gratuluję finalistom, których pojedynek zakończył się wynikiem 5:4 dla bardziej doświadczonego Adama Zapaśnika!

Pozdrawiam,
Maciej Lidzbarski "Dzbar"
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.
Theme Designed By ArthurStyle
Regulamin