www.dartclub.fora.pl
Darterskie Forum Profesjonalistów DartClub - Gdańsk
Obecny czas to Sob 21:25, 21 Lip 2018

Turniej Pucharu Polski - Gdańsk 19.10.2013 - Soprano

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> TURNIEJE Pucharu Polski - nowa formuła PDO - Daty i Zapisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pią 7:29, 06 Wrz 2013    Temat postu: Turniej Pucharu Polski - Gdańsk 19.10.2013 - Soprano

Za chwilę będą wszystkie informacje dotyczące nagród itp.

Czas: 19.10.2013 - zapisy od 11:30 - START 12:00
Miejsce: SOPRANO, Gdańsk, ul. Rzeczypospolitej 3
Wpisowe: 30zł od osoby
Gramy: Grupy + drabinka SINGLE K.O.
Start turnieju mężczyzn : 12:00
Start turnieju kobiet : 15:00
Formuła ilości legów - BEST OF 5

TURNIEJ zaliczny do ogólnopolskiego rankingu PUCHARU POLSKI:

Zaczynamy zapisy:

Kobiety:
1.
2.
3.

Mężczyźni:
1. Chmielewski Krzysztof - Gdańsk
2. Siwiec Paweł - Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
4. Kopania Łukasz - Gdańsk
5.


Ostatnio zmieniony przez pepsiak dnia Wto 18:41, 15 Paź 2013, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Czw 12:30, 03 Paź 2013    Temat postu:

Kobiety:
1.
2.
3.

Mężczyźni:
1. Chmielewski Krzysztof - Gdańsk
2. Siwiec Paweł - Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
4. Kopania Łukasz - Gdańsk
5. Zapaśnik Adam - Elbląg
6. Piwoński Zbigniew - Elbląg
7. Lewandowski Adrian - Elbląg
8. Mikułowski Marek - Elbląg
9. Kotliński Ryszard - Zbychowo
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Tomek
Przyjaciel



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Olsztyn
Płeć: lasek


PostWysłany: Czw 17:45, 03 Paź 2013    Temat postu:

Kobiety:
1.
2.
3.

Mężczyźni:
1. Chmielewski Krzysztof - Gdańsk
2. Siwiec Paweł - Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
4. Kopania Łukasz - Gdańsk
5. Zapaśnik Adam - Elbląg
6. Piwoński Zbigniew - Elbląg
7. Lewandowski Adrian - Elbląg
8. Mikułowski Marek - Elbląg
9. Kotliński Ryszard - Zbychowo
10.Tomek Wójcik - Olsztyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
jot




Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Pruszcz Gdański


PostWysłany: Pią 0:05, 04 Paź 2013    Temat postu:

Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2.
3.

Mężczyźni:
1. Chmielewski Krzysztof - Gdańsk
2. Siwiec Paweł - Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
4. Kopania Łukasz - Gdańsk
5. Zapaśnik Adam - Elbląg
6. Piwoński Zbigniew - Elbląg
7. Lewandowski Adrian - Elbląg
8. Mikułowski Marek - Elbląg
9. Kotliński Ryszard - Zbychowo
10.Tomek Wójcik - Olsztyn
11. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
12. Robert Szuta - Gdańsk
13.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Art1326




Dołączył: 04 Paź 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 22:16, 04 Paź 2013    Temat postu:

Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
3.

Mężczyźni:
1. Chmielewski Krzysztof - Gdańsk
2. Siwiec Paweł - Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
4. Kopania Łukasz - Gdańsk
5. Zapaśnik Adam - Elbląg
6. Piwoński Zbigniew - Elbląg
7. Lewandowski Adrian - Elbląg
8. Mikułowski Marek - Elbląg
9. Kotliński Ryszard - Zbychowo
10.Tomek Wójcik - Olsztyn
11. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
12. Robert Szuta - Gdańsk
13. Artur Markowski - Kętrzyn
14.


Ostatnio zmieniony przez Art1326 dnia Pią 22:18, 04 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pon 14:37, 07 Paź 2013    Temat postu:

Dawno mnie tu nie było...

Przyjdę ... dam się ograć ... od następnego poniedziałku wznawiam treningi Wink

tak więc...

Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
3. Sylwia Musiałowska - Gdańsk

Mężczyźni:
1. Chmielewski Krzysztof - Gdańsk
2. Siwiec Paweł - Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
4. Kopania Łukasz - Gdańsk
5. Zapaśnik Adam - Elbląg
6. Piwoński Zbigniew - Elbląg
7. Lewandowski Adrian - Elbląg
8. Mikułowski Marek - Elbląg
9. Kotliński Ryszard - Zbychowo
10.Tomek Wójcik - Olsztyn
11. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
12. Robert Szuta - Gdańsk
13. Artur Markowski - Kętrzyn
14. Maciej Lidzbarski "Dzbar" - Gdańsk
15. Piotr Kwidziński - Kartuzy
16. Mariusz Kozera - Gdańsk
17. Paweł Kiwenko - Gdańsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Śro 21:20, 09 Paź 2013    Temat postu:

Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
3. Sylwia Musiałowska - Gdańsk
4. Paulina Siemaszko - Gdynia

Mężczyźni:
1. Chmielewski Krzysztof - Gdańsk
2. Siwiec Paweł - Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
4. Kopania Łukasz - Gdańsk
5. Zapaśnik Adam - Elbląg
6. Piwoński Zbigniew - Elbląg
7. Lewandowski Adrian - Elbląg
8. Mikułowski Marek - Elbląg
9. Kotliński Ryszard - Zbychowo
10.Tomek Wójcik - Olsztyn
11. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
12. Robert Szuta - Gdańsk
13. Artur Markowski - Kętrzyn
14. Maciej Lidzbarski "Dzbar" - Gdańsk
15. Piotr Kwidziński - Kartuzy
16. Mariusz Kozera - Gdańsk
17. Paweł Kiwenko - Gdańsk
18. Marcin Wołoszczyk - Kartuzy
19. Tomasz Kotłowski - Kartuzy
20. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
21. Łukasz Damps - Kartuzy
22. Paweł Gdaniec - Kartuzy
23. Marcin Pawłowski - Gdańsk
24. Bartek ? - Gdynia
25. Maciej Stefowski - Gdynia
26. Krzysztof Konkol - Gdynia
27. Paweł Siemaszko - Gdynia
28. Jerzy Kaptur - Gdynia
29. Krzysztof Gąsiorowski - Gdynia
30. Krzysztof Musielak - Gdańsk


Ostatnio zmieniony przez greypablo dnia Śro 21:42, 09 Paź 2013, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
dziq
Przyjaciel



Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Sob 9:53, 12 Paź 2013    Temat postu:

Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
3. Sylwia Musiałowska - Gdańsk
4. Paulina Siemaszko - Gdynia
5. Asia Kubowicz - Warszawa
6. Diana Szota - Olsztyn - Barczewo
7.
Mężczyźni:
1. Chmielewski Krzysztof - Gdańsk
2. Siwiec Paweł - Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
4. Kopania Łukasz - Gdańsk
5. Zapaśnik Adam - Elbląg
6. Piwoński Zbigniew - Elbląg
7. Lewandowski Adrian - Elbląg
8. Mikułowski Marek - Elbląg
9. Kotliński Ryszard - Zbychowo
10.Tomek Wójcik - Olsztyn
11. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
12. Robert Szuta - Gdańsk
13. Artur Markowski - Kętrzyn
14. Maciej Lidzbarski "Dzbar" - Gdańsk
15. Piotr Kwidziński - Kartuzy
16. Mariusz Kozera - Gdańsk
17. Paweł Kiwenko - Gdańsk
18. Marcin Wołoszczyk - Kartuzy
19. Tomasz Kotłowski - Kartuzy
20. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
21. Łukasz Damps - Kartuzy
22. Paweł Gdaniec - Kartuzy
23. Marcin Pawłowski - Gdańsk
24. Bartek ? - Gdynia
25. Krzysztof Konkol - Gdynia
26. Paweł Siemaszko - Gdynia
27. Jerzy Kaptur - Gdynia
28. Krzysztof Gąsiorowski - Gdynia
29. Maciej Stefowski - Gdynia
30. Krzysztof Musielak - Gdańsk
31. Kamil Caliński - Warszawa
32. Marek Kubowicz - Warszawa
33. Rafał Kraszewski - Olsztyn
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Paweł Zarembski - Gdynia
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pon 11:53, 14 Paź 2013    Temat postu:

Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
3. Sylwia Musiałowska - Gdańsk
4. Paulina Siemaszko - Gdynia
5. Asia Kubowicz - Warszawa
6. Diana Szota - Olsztyn - Barczewo
7.
Mężczyźni:
1. Chmielewski Krzysztof - Gdańsk
2. Siwiec Paweł - Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
4. Kopania Łukasz - Gdańsk
5. Zapaśnik Adam - Elbląg
6. Piwoński Zbigniew - Elbląg
7. Lewandowski Adrian - Elbląg
8. Mikułowski Marek - Elbląg
9. Kotliński Ryszard - Zbychowo
10.Tomek Wójcik - Olsztyn
11. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
12. Robert Szuta - Gdańsk
13. Artur Markowski - Kętrzyn
14. Maciej Lidzbarski "Dzbar" - Gdańsk
15. Piotr Kwidziński - Kartuzy
16. Mariusz Kozera - Gdańsk
17. Paweł Kiwenko - Gdańsk
18. Marcin Wołoszczyk - Kartuzy
19. Tomasz Kotłowski - Kartuzy
20. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
21. Łukasz Damps - Kartuzy
22. Paweł Gdaniec - Kartuzy
23. Marcin Pawłowski - Gdańsk
24. Bartek ? - Gdynia
25. Krzysztof Konkol - Gdynia
26. Paweł Siemaszko - Gdynia
27. Jerzy Kaptur - Gdynia
28. Krzysztof Gąsiorowski - Gdynia
29. Maciej Stefowski - Gdynia
30. Krzysztof Musielak - Gdańsk
31. Kamil Caliński - Warszawa
32. Marek Kubowicz - Warszawa
33. Rafał Kraszewski - Olsztyn
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Paweł Zarembski - Gdynia
36. Paweł Wołynka - Gdynia
37. Piotr Mierzyński - Gdańsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
kraf




Dołączył: 21 Lut 2013
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pon 22:02, 14 Paź 2013    Temat postu:

Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
3. Sylwia Musiałowska - Gdańsk
4. Paulina Siemaszko - Gdynia
5. Asia Kubowicz - Warszawa
6. Diana Szota - Olsztyn - Barczewo
7.
Mężczyźni:
1. Chmielewski Krzysztof - Gdańsk
2. Siwiec Paweł - Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
4. Kopania Łukasz - Gdańsk
5. Zapaśnik Adam - Elbląg
6. Piwoński Zbigniew - Elbląg
7. Lewandowski Adrian - Elbląg
8. Mikułowski Marek - Elbląg
9. Kotliński Ryszard - Zbychowo
10.Tomek Wójcik - Olsztyn
11. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
12. Robert Szuta - Gdańsk
13. Artur Markowski - Kętrzyn
14. Maciej Lidzbarski "Dzbar" - Gdańsk
15. Piotr Kwidziński - Kartuzy
16. Mariusz Kozera - Gdańsk
17. Paweł Kiwenko - Gdańsk
18. Marcin Wołoszczyk - Kartuzy
19. Tomasz Kotłowski - Kartuzy
20. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
21. Łukasz Damps - Kartuzy
22. Paweł Gdaniec - Kartuzy
23. Marcin Pawłowski - Gdańsk
24. Bartek ? - Gdynia
25. Krzysztof Konkol - Gdynia
26. Paweł Siemaszko - Gdynia
27. Jerzy Kaptur - Gdynia
28. Krzysztof Gąsiorowski - Gdynia
29. Maciej Stefowski - Gdynia
30. Krzysztof Musielak - Gdańsk
31. Kamil Caliński - Warszawa
32. Marek Kubowicz - Warszawa
33. Rafał Kraszewski - Olsztyn
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Paweł Zarembski - Gdynia
36. Paweł Wołynka - Gdynia
37. Piotr Mierzyński - Gdańsk
38. Grzegorz Bejgiert - Działdowo
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Wto 10:48, 15 Paź 2013    Temat postu:

Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
3. Sylwia Musiałowska - Gdańsk
4. Paulina Siemaszko - Gdynia
5. Asia Kubowicz - Warszawa
6. Diana Szota - Olsztyn - Barczewo
7. Justyna Stokowska - Gdynia
8. Nikola Kowalska - Gdynia

Mężczyźni:
1. Chmielewski Krzysztof - Gdańsk
2. Siwiec Paweł - Gdańsk
3. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
4. Kopania Łukasz - Gdańsk
5. Zapaśnik Adam - Elbląg
6. Piwoński Zbigniew - Elbląg
7. Lewandowski Adrian - Elbląg
8. Mikułowski Marek - Elbląg
9. Kotliński Ryszard - Zbychowo
10.Tomek Wójcik - Olsztyn
11. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
12. Robert Szuta - Gdańsk
13. Artur Markowski - Kętrzyn
14. Maciej Lidzbarski "Dzbar" - Gdańsk
15. Piotr Kwidziński - Kartuzy
16. Mariusz Kozera - Gdańsk
17. Paweł Kiwenko - Gdańsk
18. Marcin Wołoszczyk - Kartuzy
19. Tomasz Kotłowski - Kartuzy
20. Mariusz Pawłowski - Kartuzy
21. Łukasz Damps - Kartuzy
22. Paweł Gdaniec - Kartuzy
23. Marcin Pawłowski - Gdańsk
24. Bartek ? - Gdynia
25. Krzysztof Konkol - Gdynia
26. Paweł Siemaszko - Gdynia
27. Jerzy Kaptur - Gdynia
28. Krzysztof Gąsiorowski - Gdynia
29. Maciej Stefowski - Gdynia
30. Krzysztof Musielak - Gdańsk
31. Kamil Caliński - Warszawa
32. Marek Kubowicz - Warszawa
33. Rafał Kraszewski - Olsztyn
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Paweł Zarembski - Gdynia
36. Paweł Wołynka - Gdynia
37. Piotr Mierzyński - Gdańsk
38. Krzysztof Borzęcki - Koszalin
39. Krzysztof Skoczylas - Koszalin
40. Adam Kniaź - Koszalin
41. Dariusz Żurański - Koszalin
42. Grzegorz Bejgiert - Działdowo
43. Artur Adamczyk - Koszalin
44. Patrycjusz Bazyk - Koszalin
45. Maniek Rutkowski - Koszalin - OBSERWATOR
46. Jacek Kunat - Koszalin
47. Marek Traczyk - Koszalin
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> TURNIEJE Pucharu Polski - nowa formuła PDO - Daty i Zapisy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.
Theme Designed By ArthurStyle
Regulamin