www.dartclub.fora.pl
Darterskie Forum Profesjonalistów DartClub - Gdańsk
Obecny czas to Śro 16:41, 15 Sie 2018

I Otwarte Mistrzostwa Pomorza 16.02.2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Czw 14:57, 07 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk


Ostatnio zmieniony przez Dzbar dnia Czw 14:58, 07 Lut 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pią 9:41, 08 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mrybicka
Gość







PostWysłany: Pią 10:14, 08 Lut 2013    Temat postu:

Proszę o dopisanie/ zapisanie:

1. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
2. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz

3. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz

dziękuję i pozdrawiam

Magda
Powrót do góry

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 10:24, 08 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz


Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudziński - OCZKO Bydgoszcz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mierzun
Przyjaciel



Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Susz
Płeć: lasek


PostWysłany: Pią 12:23, 08 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz


Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudziński - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 16:43, 08 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz


Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Jarek
Gość







PostWysłany: Sob 11:55, 09 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz


Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
Powrót do góry

Autor Wiadomość
focus
Przyjaciel



Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: gdansk
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 9:05, 11 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz


Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
72. Paweł Kiwenko - Gdańsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pon 12:00, 11 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz
15. Milena Radaszkiewicz - Gdańsk


Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
72. Paweł Kiwenko - Gdańsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Tomek
Przyjaciel



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Olsztyn
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 18:46, 11 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz
15. Milena Radaszkiewicz - Gdańsk
16. Wioletta Zientara - Olsztyn


Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
72. Paweł Kiwenko - Gdańsk
73. Marcin "Czarny" Drachel - Olsztyn
74. Tomasz "Fifa" Firgolski - Olsztyn
75. Jarosław "August" Kos - Olsztyn
76. Wojtek Niczyporowicz - Olsztyn
77. Szymon Sawicki - Olsztyn
78. Mariusz "Bonias" Dwórznicki - Olsztyn
79. Rafał "Brutal" Kraszewski - Olsztyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 2:00, 12 Lut 2013    Temat postu:

No no.. frekwencja jak ta lala... ciekaw jestem na ilu się skończy.. dobrze że lokal ma aż 35 m2 bo inaczej byśmy się nie pomieścili...

Zapraszam, zapraszam..
JOKER
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Wto 10:37, 12 Lut 2013    Temat postu:

Krzysiek nie wprowadzaj ludzi w błąd odnośnie wielkości lokalu bo jeszcze nie przyjadą... lokal jest z tego co wiem duży i pomieści nawet dwa razy tyle uczestników!

Pozdrawiam,
Maciej Lidzbarski "Dzbar"
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Bartek




Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Kwidzyn
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 13:20, 12 Lut 2013    Temat postu:

z Kwidzyna przyjedzie ok 4 osób
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
kema
Gość







PostWysłany: Wto 14:00, 12 Lut 2013    Temat postu:

czy sklep objazdowy pt. Mariusz Paul też przybędzie?
Powrót do góry

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 15:18, 12 Lut 2013    Temat postu:

Dzbar-u wszyscy chyba oprócz Ciebie załapali żart.. Smile
Oj Oj.. praca i mieszkanie cię przytłaczają chyba.. Smile Smile

ps. Jeśli chodzi o sklep, to może nie Paula sklep ale inny bedzie, o tym będziemy wiedzieć dopiero w piątek...

Pozdrawiam
Joker


Ostatnio zmieniony przez pepsiak dnia Wto 15:18, 12 Lut 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Śro 9:56, 13 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz
15. Milena Radaszkiewicz - Gdańsk
16. Wioletta Zientara - Olsztyn


Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
72. Paweł Kiwenko - Gdańsk
73. Marcin "Czarny" Drachel - Olsztyn
74. Tomasz "Fifa" Firgolski - Olsztyn
75. Jarosław "August" Kos - Olsztyn
76. Wojtek Niczyporowicz - Olsztyn
77. Szymon Sawicki - Olsztyn
78. Mariusz "Bonias" Dwórznicki - Olsztyn
79. Rafał "Brutal" Kraszewski - Olsztyn
80. Norbert Jageniak - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
81. Piotr Dreżewski - Bad Company Piwiarnia bydgoszcz
82. Łukasz Banach - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
83.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dominik
Gość







PostWysłany: Śro 17:20, 13 Lut 2013    Temat postu:

Czy macie jakiś szacowany czas zakończenia turnieju przy takiej liczbie graczy? Wink
Powrót do góry

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Śro 20:43, 13 Lut 2013    Temat postu:

Niestety nie. Frekwencja jest tak duża że mamy nadzieję że skończymy ok. 23, ale to tylko plan...wszystko zależy od umiejętności graczy... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Czw 8:41, 14 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz
15. Milena Radaszkiewicz - Gdańsk
16. Wioletta Zientara - Olsztyn
17. Jolanta Rzepka - Rokietnica

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
72. Paweł Kiwenko - Gdańsk
73. Marcin "Czarny" Drachel - Olsztyn
74. Tomasz "Fifa" Firgolski - Olsztyn
75. Jarosław "August" Kos - Olsztyn
76. Wojtek Niczyporowicz - Olsztyn
77. Szymon Sawicki - Olsztyn
78. Mariusz "Bonias" Dwórznicki - Olsztyn
79. Rafał "Brutal" Kraszewski - Olsztyn
80. Norbert Jageniak - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
81. Piotr Dreżewski - Bad Company Piwiarnia bydgoszcz
82. Łukasz Banach - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz


Ostatnio zmieniony przez pepsiak dnia Czw 9:05, 14 Lut 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Czw 12:14, 14 Lut 2013    Temat postu:

Informacja z ostatniej chwili.... Ogłaszam przybycie na turniej sklepiku darterskiego Mariusza Paula , oczywiście sklepik sam nie przyjedzie - przywiezie go sam kierownik Mariusz Paul.. Smile Zapraszam wszystkich na zakupy , taka okazja zdarza się raz na jakiś długi czas na terenie Pomorza.. Mariuszu dziękujemy za przybycie....

Co do formuły turnieju. Na chwilę obecną gramy grupy do 2 wygranych, Single KO też do 2 wygranych i jeśli nam czasu nie zabraknie chciałbym od półfinałów best of 7 i finał best of 9.. Ale zobaczymy w praniu... Jak sami zauważyliście frekwencja jest duża i godzina 15:00 na którą planujemy turniej jest trochę zdradliwa, ale zobaczymy. Planujemy :
Grupy - 15:00 - 19:00
Single KO - 19:15 - 23:00

O lokal bym się nie martwił, jest duży.. najwyżej kobiety będą siedziały u nas na kolanach... Smile


Wszystko się uda...
JOKER
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Czw 15:41, 14 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz
15. Milena Radaszkiewicz - Gdańsk
16. Wioletta Zientara - Olsztyn
17. Jolanta Rzepka - Rokietnica
18. Iwona Dehamchi - Słupsk

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
72. Paweł Kiwenko - Gdańsk
73. Marcin "Czarny" Drachel - Olsztyn
74. Tomasz "Fifa" Firgolski - Olsztyn
75. Jarosław "August" Kos - Olsztyn
76. Wojtek Niczyporowicz - Olsztyn
77. Szymon Sawicki - Olsztyn
78. Mariusz "Bonias" Dwórznicki - Olsztyn
79. Rafał "Brutal" Kraszewski - Olsztyn
80. Norbert Jageniak - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
81. Piotr Dreżewski - Bad Company Piwiarnia bydgoszcz
82. Łukasz Banach - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
83. Krzysztof Borzęcki Koszalin
84. Grzegorz Gałka Koszalin
85. Andrzej Ziobro Koszalin
86. Marek Traczyk Koszalin
87. Piotr Czerski Koszalin
88. Tomasz Dolny Słupsk
89. Dariusz Żurański Koszalin


Ostatnio zmieniony przez Dzbar dnia Czw 15:41, 14 Lut 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Czw 16:40, 14 Lut 2013    Temat postu:

Dla kogoś kto zapisze się tutaj jako 100 - nagroda niespodzianka.. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Gość








PostWysłany: Czw 20:53, 14 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz
15. Milena Radaszkiewicz - Gdańsk
16. Wioletta Zientara - Olsztyn
17. Jolanta Rzepka - Rokietnica
18. Iwona Dehamchi - Słupsk
19. Asia Kubowicz - Warszawa

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
72. Paweł Kiwenko - Gdańsk
73. Marcin "Czarny" Drachel - Olsztyn
74. Tomasz "Fifa" Firgolski - Olsztyn
75. Jarosław "August" Kos - Olsztyn
76. Wojtek Niczyporowicz - Olsztyn
77. Szymon Sawicki - Olsztyn
78. Mariusz "Bonias" Dwórznicki - Olsztyn
79. Rafał "Brutal" Kraszewski - Olsztyn
80. Norbert Jageniak - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
81. Piotr Dreżewski - Bad Company Piwiarnia bydgoszcz
82. Łukasz Banach - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
83. Krzysztof Borzęcki Koszalin
84. Grzegorz Gałka Koszalin
85. Andrzej Ziobro Koszalin
86. Marek Traczyk Koszalin
87. Piotr Czerski Koszalin
88. Tomasz Dolny Słupsk
89. Dariusz Żurański Koszalin
90. Marek Kubowicz - Warszawa
Powrót do góry

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 9:51, 15 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz
15. Milena Radaszkiewicz - Gdańsk
16. Wioletta Zientara - Olsztyn
17. Jolanta Rzepka - Rokietnica
18. Iwona Dehamchi - Słupsk
19. Asia Kubowicz - Warszawa

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
72. Paweł Kiwenko - Gdańsk
73. Marcin "Czarny" Drachel - Olsztyn
74. Tomasz "Fifa" Firgolski - Olsztyn
75. Jarosław "August" Kos - Olsztyn
76. Wojtek Niczyporowicz - Olsztyn
77. Szymon Sawicki - Olsztyn
78. Mariusz "Bonias" Dwórznicki - Olsztyn
79. Rafał "Brutal" Kraszewski - Olsztyn
80. Norbert Jageniak - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
81. Piotr Dreżewski - Bad Company Piwiarnia bydgoszcz
82. Łukasz Banach - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
83. Krzysztof Borzęcki Koszalin
84. Grzegorz Gałka Koszalin
85. Andrzej Ziobro Koszalin
86. Marek Traczyk Koszalin
87. Piotr Czerski Koszalin
88. Tomasz Dolny Słupsk
89. Dariusz Żurański Koszalin
90. Marek Kubowicz - Warszawa
91. Łukasz Sibiński - Broadway Bydgoszcz
92. Paweł Osowski - Metro RedBull Bydgoszcz
93. Mateusz Kraśnicki - Happy Hour TRIP Bydgoszcz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
slay
Przyjaciel



Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Pią 12:18, 15 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz
15. Milena Radaszkiewicz - Gdańsk
16. Wioletta Zientara - Olsztyn
17. Jolanta Rzepka - Rokietnica
18. Iwona Dehamchi - Słupsk
19. Asia Kubowicz - Warszawa

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
72. Paweł Kiwenko - Gdańsk
73. Marcin "Czarny" Drachel - Olsztyn
74. Tomasz "Fifa" Firgolski - Olsztyn
75. Jarosław "August" Kos - Olsztyn
76. Wojtek Niczyporowicz - Olsztyn
77. Szymon Sawicki - Olsztyn
78. Mariusz "Bonias" Dwórznicki - Olsztyn
79. Rafał "Brutal" Kraszewski - Olsztyn
80. Norbert Jageniak - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
81. Piotr Dreżewski - Bad Company Piwiarnia bydgoszcz
82. Łukasz Banach - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
83. Krzysztof Borzęcki Koszalin
84. Grzegorz Gałka Koszalin
85. Andrzej Ziobro Koszalin
86. Marek Traczyk Koszalin
87. Piotr Czerski Koszalin
88. Tomasz Dolny Słupsk
89. Dariusz Żurański Koszalin
90. Marek Kubowicz - Warszawa
91. Łukasz Sibiński - Broadway Bydgoszcz
92. Paweł Osowski - Metro RedBull Bydgoszcz
93. Mateusz Kraśnicki - Happy Hour TRIP Bydgoszcz
94. Adam Konkel - Gdynia
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
JuanPablo




Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 13:14, 15 Lut 2013    Temat postu:

A ja mam takie pytanie - czy jakiś strój (np. czarne spodnie i koszula) obowiązuje na zawodach?
Bo miałem kilka pytań od zawodników z Bydgoszczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Monika
Gość







PostWysłany: Pią 14:38, 15 Lut 2013    Temat postu: wpis

prosze o dopisanie
Monika Łeńko- Gdynia
Powrót do góry

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 14:46, 15 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz
15. Milena Radaszkiewicz - Gdańsk
16. Wioletta Zientara - Olsztyn
17. Jolanta Rzepka - Rokietnica
18. Iwona Dehamchi - Słupsk
19. Asia Kubowicz - Warszawa
20. Monika Łeńko- Gdynia

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
72. Paweł Kiwenko - Gdańsk
73. Marcin "Czarny" Drachel - Olsztyn
74. Tomasz "Fifa" Firgolski - Olsztyn
75. Jarosław "August" Kos - Olsztyn
76. Wojtek Niczyporowicz - Olsztyn
77. Szymon Sawicki - Olsztyn
78. Mariusz "Bonias" Dwórznicki - Olsztyn
79. Rafał "Brutal" Kraszewski - Olsztyn
80. Norbert Jageniak - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
81. Piotr Dreżewski - Bad Company Piwiarnia bydgoszcz
82. Łukasz Banach - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
83. Krzysztof Borzęcki Koszalin
84. Grzegorz Gałka Koszalin
85. Andrzej Ziobro Koszalin
86. Marek Traczyk Koszalin
87. Piotr Czerski Koszalin
88. Tomasz Dolny Słupsk
89. Dariusz Żurański Koszalin
90. Marek Kubowicz - Warszawa
91. Łukasz Sibiński - Broadway Bydgoszcz
92. Paweł Osowski - Metro RedBull Bydgoszcz
93. Mateusz Kraśnicki - Happy Hour TRIP Bydgoszcz
94. Adam Konkel - Gdynia

Jeżeli chodzi o dresscode nic mi o tym nie wiadomo aby na turnieju miał obowiązywać. Mimo to sam ubiorę się tak jak na Grand Prix Smile


Ostatnio zmieniony przez Dzbar dnia Pią 14:48, 15 Lut 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Pią 15:14, 15 Lut 2013    Temat postu:

Dzbar napisał:


Jeżeli chodzi o dresscode nic mi o tym nie wiadomo aby na turnieju miał obowiązywać. Mimo to sam ubiorę się tak jak na Grand Prix Smile


Popieram Maćka. zawsze to milej dla oka, a i dla promocji darta. Tak więc reasumując także mam zamiar zjawić się w DRESSCODE, choć korci dres Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
MARIO
Przyjaciel



Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Pią 22:04, 15 Lut 2013    Temat postu:

100 - i gdzie ta nagroda niespodzianka Smile ? Ja przybędę w kąpielówkach Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.
Theme Designed By ArthurStyle
Regulamin