www.dartclub.fora.pl
Darterskie Forum Profesjonalistów DartClub - Gdańsk
Obecny czas to Nie 12:34, 24 Cze 2018

I Otwarte Mistrzostwa Pomorza 16.02.2013
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 21:50, 15 Sty 2013    Temat postu: I Otwarte Mistrzostwa Pomorza 16.02.2013

7 Stycznia obiecałem Wam informację - niespodziankę. Przez tydzień czekaliście z niecierpliwością , co bardziej zainteresowani dzwonili do mnie z pytaniem co będzie.. Otóż.:

16 Lutego organizujemy turniej rangi okręgowej.

Czas: 16.02.2013 - sobota
Miejsce : Kręgielnia "Soprano"
Gdańsk - Przymorze, ul. Rzeczypospolitej 3

Godz. rozpoczęcia 15:00, zapisy do 14:30
Wpisowe - 30zł - przeznaczone w całości na nagrody
Zagramy na 12 tarczach
Start turnieju mężczyzn 15:00
Start turnieju kobiet 17:00
Gramy grupy + prawa strona SINGLE K.O.
NIE obowiązuje DRESSCODE - czyli ubiór dowolny

Patronatem turnieju jest Polska Organizacja Darta oraz portal Trójmiasto.pl





Oprócz nagród finansowych będą nagrody rzeczowe, pucharki oraz inne wartościowe nagrody ufundowane przez kilka osób.
Za chwilę wstawię informację o nagrodach, które przekroczą wartość 3000 zł..a może więcej..

Nagrody
Mężczyźni:

1) puchar + 400 zł + perfum Giorgio Armani Acqua Di Gio 200 ml. + bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy
2) puchar + 200 zł + perfum Hugo Boss Bottled 200 ml. + bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy
3) puchar + 100 zł + perfum Lacoste Essential 125 ml + bon na zakupy w antykwariacie 50 zł + bon dodatkowy
4) puchar + 100 zł + bon na zakupy w antykwariacie 50 zł + bon dodatkowy
5) 50 zł + bon na zakupy w antykwariacie 50 zł + bon dodatkowy
6) 50 zł + bon na zakupy w antykwariacie 50 zł + bon dodatkowy
7) 50 zł + bon na zakupy w antykwariacie 50 zł + bon dodatkowy
Cool 50 zł + bon na zakupy w antykwariacie 50 zł + bon dodatkowy

miejsca 8 - 16 bon na zakupy w antykwariacie + bon dodatkowy

Bony na zakupy w antykwariacie można realizować do końca czerwca za całą kwotę w :

Antykwariat Gdański
D.H. Jantar Gdańsk-Wrzeszcz
box 12

Bon dodatkowy-zniżkowy będzie do zrealizowania w sklepie z najtańszą męską odzieżą elegancką w Trójmieście!!! Jego wartość będzie różna zależna od wartości zakupu i może mieć wartość nawet 100 zł.
Nazwa sklepu i adres będzie widniała na bonie.

Kobiety:

1) puchar + perfum Carolina Herrera 212 VIP Gold + bon na zakupy w antykwariacie 50 zł
2) puchar + perfum Carolina Herrera 212 VIP Silver + bon na zakupy w antykwariacie 50 zł

pozostałe miejsca - bon na zakupy w antykwariacie 50 zł.

Dla kobiet również postaramy się załatwić bony zniżkowe w jednym ze sklepów z damską odzieżą.

Dla znawców perfum taka nagroda zapewne będzie nie lada gratką.

Dodatkowo wśród graczy zostanie rozlosowanych 10 talii kart do gry światowej firmy Bicycle.

Postaramy się o dodatkowe, równie atrakcyjne nagrody.


Mam nadzieję że taka informacja Was zainteresowała.. Smile


Ostatnio zmieniony przez pepsiak dnia Pią 21:19, 15 Lut 2013, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 21:53, 15 Sty 2013    Temat postu:

Ze względu na ilość i wartość nagród proszę o wpisywanie się na listę startową, co pozwoli nam dobrze poprowadzić organizację turnieju.
1) Krzysztof Chmielewski
2) Łukasz Kopania
3) Maciej Lidzbarski
4) Paweł Siwiec
5) Tomasz Milewczyk
6) Tomasz Musielak
7) Krzysztof Musielak


Ostatnio zmieniony przez pepsiak dnia Wto 21:57, 15 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Mike




Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Śro 13:01, 16 Sty 2013    Temat postu:

1) Krzysztof Chmielewski
2) Łukasz Kopania
3) Maciej Lidzbarski
4) Paweł Siwiec
5) Tomasz Milewczyk
6) Tomasz Musielak
7) Krzysztof Musielak
8) Maciej Kaszak


Maciek "Mike" Kaszak


Ostatnio zmieniony przez Mike dnia Śro 13:04, 16 Sty 2013, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mazi
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 107
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Śro 13:49, 16 Sty 2013    Temat postu:

Panie
1. Magdalena Pniewska
2.

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski
2. Łukasz Kopania
3. Maciej Lidzbarski
4. Paweł Siwiec
5. Tomasz Milewczyk
6. Tomasz Musielak
7. Krzysztof Musielak
8. Maciej Kaszak
9.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Śro 14:10, 16 Sty 2013    Temat postu:

Panie
1. Magdalena Pniewska
2. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska
3. Daria Banowska
4.

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski
2. Łukasz Kopania
3. Maciej Lidzbarski
4. Paweł Siwiec
5. Tomasz Milewczyk
6. Tomasz Musielak
7. Krzysztof Musielak
8. Maciej Kaszak
9.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Śro 17:03, 16 Sty 2013    Temat postu:

Panie
1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4.

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Tomek
Przyjaciel



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Olsztyn
Płeć: lasek


PostWysłany: Czw 13:15, 17 Sty 2013    Temat postu:

Panie
1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6.

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomek Wójcik Olsztyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
bziczek34




Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: GDAŃŚK
Płeć: lasek


PostWysłany: Sob 13:30, 19 Sty 2013    Temat postu:

Panie
1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6.

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomek Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk


Ostatnio zmieniony przez bziczek34 dnia Sob 13:32, 19 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Piotr Gomuła




Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Sob 15:33, 19 Sty 2013    Temat postu:

bziczek34 napisał:
Panie
1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6.

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomek Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk

15.Piotr Gomuła '' PYTEK'' Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 7:36, 21 Sty 2013    Temat postu:

Panie
1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6.

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomek Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/quote]
15.Piotr Gomuła '' PYTEK'' Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pon 20:51, 21 Sty 2013    Temat postu:

Panie
1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6.

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomek Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/quote]
15.Piotr Gomuła '' PYTEK'' Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - Kartuzy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps - K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Bartek




Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Kwidzyn
Płeć: lasek


PostWysłany: Pią 10:41, 25 Sty 2013    Temat postu:

Panie
1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6.

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomek Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/quote]
15.Piotr Gomuła '' PYTEK'' Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - Kartuzy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps - K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Pią 21:37, 25 Sty 2013    Temat postu:

Panie
1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk - Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6.

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomek Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/quote]
15.Piotr Gomuła '' PYTEK'' Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - Kartuzy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps - K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
browarek180




Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Sob 14:41, 26 Sty 2013    Temat postu:

Panie

1.Magdalena Pniewska Gdańsk
2.Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3.Daria Banowska Gdańsk
4.Nikola Kowalska
5.Justyna Stokowska
6.

Panowie

1.Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2.Łukasz Kopania Gdańsk
3.Maciej Lidzbarski Gdańsk
4.Paweł Siwiec Gdańsk
5.Tomasz Milewczyk Gdańsk
6.Tomasz Musielak Gdańsk
7.Krzyszkof Musielak Gdańsk
8.Maciej Kaszak Gdańsk
9.Michał Pfiliger Gdańsk
10.Sławomir Tychonowski Gdańsk
11.Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12.Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomasz Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/guote]
15.Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16.Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17.Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18.Michał Płotka - K-zy
19.Paweł Gdaniec - K-zy
20.Łukasz Damps -K-zy
21.Marcin Wołoszyk - K-zy
22.Piotr Kwidziński - K-zy
23.Mariusz Pawłowski - K-zy
24.Błażej Komkowski - K-zy
25.Bogdan Gosz - K-zy
26.Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27.Mariusz Kozera - Gdańsk
28.Bartłomiej Grala - Gdańsk
29.Adam Zapaśnik - Elbląg
30.Zbigniew Piwoński - Elbląg
31.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
MARIO
Przyjaciel



Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk
Płeć: lasek


PostWysłany: Sob 20:07, 26 Sty 2013    Temat postu:

Panie

1.Magdalena Pniewska Gdańsk
2.Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3.Daria Banowska Gdańsk
4.Nikola Kowalska
5.Justyna Stokowska
6.

Panowie

1.Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2.Łukasz Kopania Gdańsk
3.Maciej Lidzbarski Gdańsk
4.Paweł Siwiec Gdańsk
5.Tomasz Milewczyk Gdańsk
6.Tomasz Musielak Gdańsk
7.Krzyszkof Musielak Gdańsk
8.Maciej Kaszak Gdańsk
9.Michał Pfiliger Gdańsk
10.Sławomir Tychonowski Gdańsk
11.Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12.Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomasz Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/guote]
15.Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16.Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17.Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18.Michał Płotka - K-zy
19.Paweł Gdaniec - K-zy
20.Łukasz Damps -K-zy
21.Marcin Wołoszyk - K-zy
22.Piotr Kwidziński - K-zy
23.Mariusz Pawłowski - K-zy
24.Błażej Komkowski - K-zy
25.Bogdan Gosz - K-zy
26.Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27.Mariusz Kozera - Gdańsk
28.Bartłomiej Grala - Gdańsk
29.Adam Zapaśnik - Elbląg
30.Zbigniew Piwoński - Elbląg
31.Mariusz Kozera - Gdańsk Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
dziq
Przyjaciel



Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 15:04, 27 Sty 2013    Temat postu:

Panie

1.Magdalena Pniewska Gdańsk
2.Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3.Daria Banowska Gdańsk
4.Nikola Kowalska
5.Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7.Edyta Dziobek Barczewo
8.

Panowie

1.Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2.Łukasz Kopania Gdańsk
3.Maciej Lidzbarski Gdańsk
4.Paweł Siwiec Gdańsk
5.Tomasz Milewczyk Gdańsk
6.Tomasz Musielak Gdańsk
7.Krzyszkof Musielak Gdańsk
8.Maciej Kaszak Gdańsk
9.Michał Pfiliger Gdańsk
10.Sławomir Tychonowski Gdańsk
11.Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12.Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomasz Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/guote]
15.Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16.Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17.Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18.Michał Płotka - K-zy
19.Paweł Gdaniec - K-zy
20.Łukasz Damps -K-zy
21.Marcin Wołoszyk - K-zy
22.Piotr Kwidziński - K-zy
23.Mariusz Pawłowski - K-zy
24.Błażej Komkowski - K-zy
25.Bogdan Gosz - K-zy
26.Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27.Mariusz Kozera - Gdańsk
28.Bartłomiej Grala - Gdańsk
29.Adam Zapaśnik - Elbląg
30.Zbigniew Piwoński - Elbląg
31.Mariusz Kozera - Gdańsk
32 Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Nie 22:44, 27 Sty 2013    Temat postu:

Panie

1.Magdalena Pniewska Gdańsk
2.Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3.Daria Banowska Gdańsk
4.Nikola Kowalska
5.Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7.Edyta Dziobek Barczewo
8.

Panowie

1.Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2.Łukasz Kopania Gdańsk
3.Maciej Lidzbarski Gdańsk
4.Paweł Siwiec Gdańsk
5.Tomasz Milewczyk Gdańsk
6.Tomasz Musielak Gdańsk
7.Krzyszkof Musielak Gdańsk
8.Maciej Kaszak Gdańsk
9.Michał Pfiliger Gdańsk
10.Sławomir Tychonowski Gdańsk
11.Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12.Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomasz Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/guote]
15.Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16.Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17.Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18.Michał Płotka - K-zy
19.Paweł Gdaniec - K-zy
20.Łukasz Damps -K-zy
21.Marcin Wołoszyk - K-zy
22.Piotr Kwidziński - K-zy
23.Mariusz Pawłowski - K-zy
24.Błażej Komkowski - K-zy
25.Bogdan Gosz - K-zy
26.Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27.Mariusz Kozera - Gdańsk
28.Bartłomiej Grala - Gdańsk
29.Adam Zapaśnik - Elbląg
30.Zbigniew Piwoński - Elbląg
31.Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32.Rafał Czaja - Gdańsk
33.Karol Rudziński - Gdańsk
34.Paweł Drozd - Gdańsk
35.Marcin Pawłowski - Gdańsk
36.Ireneusz Baraniak - Gdańsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Dzbar
Przyjaciel



Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Wto 23:56, 29 Sty 2013    Temat postu:

Panie

1.Magdalena Pniewska Gdańsk
2.Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3.Daria Banowska Gdańsk
4.Nikola Kowalska
5.Justyna Stokowska
6.Marta Kempista Barczewo
7.Edyta Dziobek Barczewo
8.Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9.Paulina Siemaszko - Gdynia

Panowie

1.Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2.Łukasz Kopania Gdańsk
3.Maciej Lidzbarski Gdańsk
4.Paweł Siwiec Gdańsk
5.Tomasz Milewczyk Gdańsk
6.Tomasz Musielak Gdańsk
7.Krzyszkof Musielak Gdańsk
8.Maciej Kaszak Gdańsk
9.Michał Pfiliger Gdańsk
10.Sławomir Tychonowski Gdańsk
11.Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12.Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomasz Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/guote]
15.Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16.Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17.Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18.Michał Płotka - K-zy
19.Paweł Gdaniec - K-zy
20.Łukasz Damps -K-zy
21.Marcin Wołoszyk - K-zy
22.Piotr Kwidziński - K-zy
23.Mariusz Pawłowski - K-zy
24.Błażej Komkowski - K-zy
25.Bogdan Gosz - K-zy
26.Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27.Mariusz Kozera - Gdańsk
28.Bartłomiej Grala - Gdańsk
29.Adam Zapaśnik - Elbląg
30.Zbigniew Piwoński - Elbląg
31.Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32.Rafał Czaja - Gdańsk
33.Karol Rudziński - Gdańsk
34.Paweł Drozd - Gdańsk
35.Marcin Pawłowski - Gdańsk
36.Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37.Błażej Mach - Gdynia
38.Dariusz Grdyk - Gdynia
39.Paweł Wołyna - Gdynia
40.Sławek Kąkol - Gdynia
41.Jerzy Kaczor - Gdynia
42.Paweł Siemaszko - Gdynia
43.Wiesław Kozłowski - Polska

Zachęcam do dalszych zapisów... liczę na to że do końca tygodnia 50 zostanie osiągnięta:)

Pozdrawiam,

Maciej Lidzbarski "Dzbar"


Ostatnio zmieniony przez Dzbar dnia Śro 10:26, 30 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
mario.next




Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Czw 21:15, 31 Sty 2013    Temat postu:

Dzbar napisał:
Panie

1.Magdalena Pniewska Gdańsk
2.Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3.Daria Banowska Gdańsk
4.Nikola Kowalska
5.Justyna Stokowska
6.Marta Kempista Barczewo
7.Edyta Dziobek Barczewo
8.Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9.Paulina Siemaszko - Gdynia

Panowie

1.Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2.Łukasz Kopania Gdańsk
3.Maciej Lidzbarski Gdańsk
4.Paweł Siwiec Gdańsk
5.Tomasz Milewczyk Gdańsk
6.Tomasz Musielak Gdańsk
7.Krzyszkof Musielak Gdańsk
8.Maciej Kaszak Gdańsk
9.Michał Pfiliger Gdańsk
10.Sławomir Tychonowski Gdańsk
11.Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12.Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomasz Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/guote]
15.Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16.Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17.Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18.Michał Płotka - K-zy
19.Paweł Gdaniec - K-zy
20.Łukasz Damps -K-zy
21.Marcin Wołoszyk - K-zy
22.Piotr Kwidziński - K-zy
23.Mariusz Pawłowski - K-zy
24.Błażej Komkowski - K-zy
25.Bogdan Gosz - K-zy
26.Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27.Mariusz Kozera - Gdańsk
28.Bartłomiej Grala - Gdańsk
29.Adam Zapaśnik - Elbląg
30.Zbigniew Piwoński - Elbląg
31.Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32.Rafał Czaja - Gdańsk
33.Karol Rudziński - Gdańsk
34.Paweł Drozd - Gdańsk
35.Marcin Pawłowski - Gdańsk
36.Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37.Błażej Mach - Gdynia
38.Dariusz Grdyk - Gdynia
39.Paweł Wołyna - Gdynia
40.Sławek Kąkol - Gdynia
41.Jerzy Kaczor - Gdynia
42.Paweł Siemaszko - Gdynia
43.Wiesław Kozłowski - Polska
44.Mariusz Pazik - Olsztyn
Zachęcam do dalszych zapisów... liczę na to że do końca tygodnia 50 zostanie osiągnięta:)

Pozdrawiam,

Maciej Lidzbarski "Dzbar"
Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Gość








PostWysłany: Pią 20:00, 01 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1.Magdalena Pniewska Gdańsk
2.Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3.Daria Banowska Gdańsk
4.Nikola Kowalska
5.Justyna Stokowska
6.Marta Kempista Barczewo
7.Edyta Dziobek Barczewo
8.Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9.Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański

Panowie

1.Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2.Łukasz Kopania Gdańsk
3.Maciej Lidzbarski Gdańsk
4.Paweł Siwiec Gdańsk
5.Tomasz Milewczyk Gdańsk
6.Tomasz Musielak Gdańsk
7.Krzyszkof Musielak Gdańsk
8.Maciej Kaszak Gdańsk
9.Michał Pfiliger Gdańsk
10.Sławomir Tychonowski Gdańsk
11.Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12.Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomasz Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/guote]
15.Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16.Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17.Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18.Michał Płotka - K-zy
19.Paweł Gdaniec - K-zy
20.Łukasz Damps -K-zy
21.Marcin Wołoszyk - K-zy
22.Piotr Kwidziński - K-zy
23.Mariusz Pawłowski - K-zy
24.Błażej Komkowski - K-zy
25.Bogdan Gosz - K-zy
26.Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27.Mariusz Kozera - Gdańsk
28.Bartłomiej Grala - Gdańsk
29.Adam Zapaśnik - Elbląg
30.Zbigniew Piwoński - Elbląg
31.Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32.Rafał Czaja - Gdańsk
33.Karol Rudziński - Gdańsk
34.Paweł Drozd - Gdańsk
35.Marcin Pawłowski - Gdańsk
36.Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37.Błażej Mach - Gdynia
38.Dariusz Grdyk - Gdynia
39.Paweł Wołyna - Gdynia
40.Sławek Kąkol - Gdynia
41.Jerzy Kaczor - Gdynia
42.Paweł Siemaszko - Gdynia
43.Wiesław Kozłowski - Polska
44.Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
Powrót do góry

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Sob 12:29, 02 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1.Magdalena Pniewska Gdańsk
2.Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3.Daria Banowska Gdańsk
4.Nikola Kowalska
5.Justyna Stokowska
6.Marta Kempista Barczewo
7.Edyta Dziobek Barczewo
8.Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9.Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz


Panowie

1.Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2.Łukasz Kopania Gdańsk
3.Maciej Lidzbarski Gdańsk
4.Paweł Siwiec Gdańsk
5.Tomasz Milewczyk Gdańsk
6.Tomasz Musielak Gdańsk
7.Krzyszkof Musielak Gdańsk
8.Maciej Kaszak Gdańsk
9.Michał Pfiliger Gdańsk
10.Sławomir Tychonowski Gdańsk
11.Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12.Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomasz Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/guote]
15.Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16.Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17.Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18.Michał Płotka - K-zy
19.Paweł Gdaniec - K-zy
20.Łukasz Damps -K-zy
21.Marcin Wołoszyk - K-zy
22.Piotr Kwidziński - K-zy
23.Mariusz Pawłowski - K-zy
24.Błażej Komkowski - K-zy
25.Bogdan Gosz - K-zy
26.Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27.Mariusz Kozera - Gdańsk
28.Bartłomiej Grala - Gdańsk
29.Adam Zapaśnik - Elbląg
30.Zbigniew Piwoński - Elbląg
31.Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32.Rafał Czaja - Gdańsk
33.Karol Rudziński - Gdańsk
34.Paweł Drozd - Gdańsk
35.Marcin Pawłowski - Gdańsk
36.Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37.Błażej Mach - Gdynia
38.Dariusz Grdyk - Gdynia
39.Paweł Wołyna - Gdynia
40.Sławek Kąkol - Gdynia
41.Jerzy Kaczor - Gdynia
42.Paweł Siemaszko - Gdynia
43.Wiesław Kozłowski - Polska
44.Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Mariusz Grzejda - Przepompownia II Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń

Zapraszamy do dalszych zapisów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
ryba
Przyjaciel



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Sob 14:44, 02 Lut 2013    Temat postu:

greypablo napisał:
Panie

1.Magdalena Pniewska Gdańsk
2.Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3.Daria Banowska Gdańsk
4.Nikola Kowalska
5.Justyna Stokowska
6.Marta Kempista Barczewo
7.Edyta Dziobek Barczewo
8.Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9.Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz


Panowie

1.Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2.Łukasz Kopania Gdańsk
3.Maciej Lidzbarski Gdańsk
4.Paweł Siwiec Gdańsk
5.Tomasz Milewczyk Gdańsk
6.Tomasz Musielak Gdańsk
7.Krzyszkof Musielak Gdańsk
8.Maciej Kaszak Gdańsk
9.Michał Pfiliger Gdańsk
10.Sławomir Tychonowski Gdańsk
11.Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12.Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomasz Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/guote]
15.Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16.Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17.Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18.Michał Płotka - K-zy
19.Paweł Gdaniec - K-zy
20.Łukasz Damps -K-zy
21.Marcin Wołoszyk - K-zy
22.Piotr Kwidziński - K-zy
23.Mariusz Pawłowski - K-zy
24.Błażej Komkowski - K-zy
25.Bogdan Gosz - K-zy
26.Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27.Mariusz Kozera - Gdańsk
28.Bartłomiej Grala - Gdańsk
29.Adam Zapaśnik - Elbląg
30.Zbigniew Piwoński - Elbląg
31.Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32.Rafał Czaja - Gdańsk
33.Karol Rudziński - Gdańsk
34.Paweł Drozd - Gdańsk
35.Marcin Pawłowski - Gdańsk
36.Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37.Błażej Mach - Gdynia
38.Dariusz Grdyk - Gdynia
39.Paweł Wołyna - Gdynia
40.Sławek Kąkol - Gdynia
41.Jerzy Kaptur - Gdynia ((( BYĆ BŁĄD W NAZWISKU )))) - Kaptur a nie Kaczor , pozdr FISH
42.Paweł Siemaszko - Gdynia
43.Wiesław Kozłowski - Polska
44.Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Mariusz Grzejda - Przepompownia II Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń

Zapraszamy do dalszych zapisów.


Ostatnio zmieniony przez ryba dnia Sob 14:50, 02 Lut 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 16:20, 03 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1.Magdalena Pniewska Gdańsk
2.Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3.Daria Banowska Gdańsk
4.Nikola Kowalska
5.Justyna Stokowska
6.Marta Kempista Barczewo
7.Edyta Dziobek Barczewo
8.Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9.Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz


Panowie

1.Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2.Łukasz Kopania Gdańsk
3.Maciej Lidzbarski Gdańsk
4.Paweł Siwiec Gdańsk
5.Tomasz Milewczyk Gdańsk
6.Tomasz Musielak Gdańsk
7.Krzyszkof Musielak Gdańsk
8.Maciej Kaszak Gdańsk
9.Michał Pfiliger Gdańsk
10.Sławomir Tychonowski Gdańsk
11.Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12.Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomasz Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/guote]
15.Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16.Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17.Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18.Michał Płotka - K-zy
19.Paweł Gdaniec - K-zy
20.Łukasz Damps -K-zy
21.Marcin Wołoszyk - K-zy
22.Piotr Kwidziński - K-zy
23.Mariusz Pawłowski - K-zy
24.Błażej Komkowski - K-zy
25.Bogdan Gosz - K-zy
26.Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27.Mariusz Kozera - Gdańsk
28.Bartłomiej Grala - Gdańsk
29.Adam Zapaśnik - Elbląg
30.Zbigniew Piwoński - Elbląg
31.Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32.Rafał Czaja - Gdańsk
33.Karol Rudziński - Gdańsk
34.Paweł Drozd - Gdańsk
35.Marcin Pawłowski - Gdańsk
36.Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37.Błażej Mach - Gdynia
38.Dariusz Grdyk - Gdynia
39.Paweł Wołyna - Gdynia
40.Sławek Kąkol - Gdynia
41.Jerzy Kaptur - Gdynia ((( BYĆ BŁĄD W NAZWISKU )))) - Kaptur a nie Kaczor , pozdr FISH
42.Paweł Siemaszko - Gdynia
43.Wiesław Kozłowski - Polska
44.Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Mariusz Grzejda - Przepompownia II Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
58. Konrad Babula - Radom
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 21:15, 04 Lut 2013    Temat postu:

Chciałbym najmilej poinformować o zmianie nagród (na plus) .
Nagrody w nowej postaci:

Mężczyźni:
1. Puchar+Perfuma+400zł+ bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy
2. Puchar+Perfuma+200zł+ bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy
3. Puchar+Perfuma+100zł+ bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy
4. Perfuma+100zł+Nowy komplet Lotek firmy Red Dragon-+ bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy
5.50zł+ bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy
6.50zł+ bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy
7.50zł+ bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy
8.50zł+ bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy

Kobiety:
1.Puchar+Perfuma+100zł+ bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy
2.Puchar+Perfuma+50zł+ bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy
3.Puchar+50zł+ bon na zakupy w antykwariacie 50 zł. + bon dodatkowy

Dodatkowo wśród graczy zostanie rozlosowanych 10 talii kart do gry światowej firmy Bicycle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Wto 19:52, 05 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1.Magdalena Pniewska Gdańsk
2.Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3.Daria Banowska Gdańsk
4.Nikola Kowalska
5.Justyna Stokowska
6.Marta Kempista Barczewo
7.Edyta Dziobek Barczewo
8.Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9.Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg


Panowie

1.Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2.Łukasz Kopania Gdańsk
3.Maciej Lidzbarski Gdańsk
4.Paweł Siwiec Gdańsk
5.Tomasz Milewczyk Gdańsk
6.Tomasz Musielak Gdańsk
7.Krzyszkof Musielak Gdańsk
8.Maciej Kaszak Gdańsk
9.Michał Pfiliger Gdańsk
10.Sławomir Tychonowski Gdańsk
11.Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12.Robert Jaworski Gdańsk
13.Tomasz Wójcik Olsztyn
14.Grzegorz Głaz Gdańsk[/guote]
15.Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16.Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17.Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18.Michał Płotka - K-zy
19.Paweł Gdaniec - K-zy
20.Łukasz Damps -K-zy
21.Marcin Wołoszyk - K-zy
22.Piotr Kwidziński - K-zy
23.Mariusz Pawłowski - K-zy
24.Błażej Komkowski - K-zy
25.Bogdan Gosz - K-zy
26.Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27.Mariusz Kozera - Gdańsk
28.Bartłomiej Grala - Gdańsk
29.Adam Zapaśnik - Elbląg
30.Zbigniew Piwoński - Elbląg
31.Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32.Rafał Czaja - Gdańsk
33.Karol Rudziński - Gdańsk
34.Paweł Drozd - Gdańsk
35.Marcin Pawłowski - Gdańsk
36.Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37.Błażej Mach - Gdynia
38.Dariusz Grdyk - Gdynia
39.Paweł Wołyna - Gdynia
40.Sławek Kąkol - Gdynia
41.Jerzy Kaptur - Gdynia ((( BYĆ BŁĄD W NAZWISKU )))) - Kaptur a nie Kaczor , pozdr FISH
42.Paweł Siemaszko - Gdynia
43.Wiesław Kozłowski - Polska
44.Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Mariusz Grzejda - Przepompownia II Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
58. Konrad Babula - Radom
59. Marek Mikułowski - Elbląg
60. Adrian Lewandowski - Elbląg


Ostatnio zmieniony przez greypablo dnia Wto 19:53, 05 Lut 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
greypablo
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów



PostWysłany: Wto 23:10, 05 Lut 2013    Temat postu:

Aktualna lista uczestników i uczestniczek:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg


Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg


Ostatnio zmieniony przez greypablo dnia Wto 23:15, 05 Lut 2013, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Sivy
Gość







PostWysłany: Śro 19:46, 06 Lut 2013    Temat postu:

Aktualna lista uczestników i uczestniczek:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg


Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
Powrót do góry

Autor Wiadomość
Sivy
Gość







PostWysłany: Śro 21:11, 06 Lut 2013    Temat postu:

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
Powrót do góry

Autor Wiadomość
dziq
Przyjaciel



Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Czw 1:26, 07 Lut 2013    Temat postu:

Z tego co wiem, jeszcze min 4 osoby z Olsztyna pojadą. Nie podaje nazwisk ,
brak upoważnień, a i mała niespodzianka.
Jeszcze trochę i dorównamy turniejom ogólnopolskim .
Pozdro Dziq
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Andrzej Sklepowicz
Gość







PostWysłany: Czw 11:56, 07 Lut 2013    Temat postu: zapis do turnieju


    Zgłaszam udział w turnieju darts501 16.02.2013
    [link widoczny dla zalogowanych]
    Proszę o potwierdzenie
Powrót do góry

Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.
Theme Designed By ArthurStyle
Regulamin