www.dartclub.fora.pl
Darterskie Forum Profesjonalistów DartClub - Gdańsk
Obecny czas to Śro 18:39, 15 Sie 2018

I Otwarte Mistrzostwa Pomorza 16.02.2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
drteno




Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdynia
Płeć: lasek


PostWysłany: Sob 0:28, 16 Lut 2013    Temat postu:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz
15. Milena Radaszkiewicz - Gdańsk
16. Wioletta Zientara - Olsztyn
17. Jolanta Rzepka - Rokietnica
18. Iwona Dehamchi - Słupsk
19. Asia Kubowicz - Warszawa
20. Monika Łeńko- Gdynia

Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
72. Paweł Kiwenko - Gdańsk
73. Marcin "Czarny" Drachel - Olsztyn
74. Tomasz "Fifa" Firgolski - Olsztyn
75. Jarosław "August" Kos - Olsztyn
76. Wojtek Niczyporowicz - Olsztyn
77. Szymon Sawicki - Olsztyn
78. Mariusz "Bonias" Dwórznicki - Olsztyn
79. Rafał "Brutal" Kraszewski - Olsztyn
80. Norbert Jageniak - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
81. Piotr Dreżewski - Bad Company Piwiarnia bydgoszcz
82. Łukasz Banach - Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
83. Krzysztof Borzęcki Koszalin
84. Grzegorz Gałka Koszalin
85. Andrzej Ziobro Koszalin
86. Marek Traczyk Koszalin
87. Piotr Czerski Koszalin
88. Tomasz Dolny Słupsk
89. Dariusz Żurański Koszalin
90. Marek Kubowicz - Warszawa
91. Łukasz Sibiński - Broadway Bydgoszcz
92. Paweł Osowski - Metro RedBull Bydgoszcz
93. Mateusz Kraśnicki - Happy Hour TRIP Bydgoszcz
94. Adam Konkel - Gdynia
95. Jakub Tymczyszyn - Gdynia
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
DarkDolar70
Przyjaciel



Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
Płeć: lasek


PostWysłany: Sob 1:16, 16 Lut 2013    Temat postu:

Aktualna lista zapisanych:

Panie

1. Magdalena Pniewska Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska Gdańsk
3. Daria Banowska Gdańsk
4. Nikola Kowalska
5. Justyna Stokowska
6. Marta Kempista Barczewo
7. Edyta Dziobek Barczewo
8. Gosia Dunal-Mach - Gdynia
9. Paulina Siemaszko - Gdynia
10. Edyta Garczewska - Pruszcz Gdański
11. Iza Walczak - Kaper II Bydgoszcz
12. Angelika Łotach - Elbląg
13. Katarzyna Bożek - TRIP Bydgoszcz
14. Magdalena Rybicka - LONDON BUM BOOM Bydgoszcz
15. Milena Radaszkiewicz - Gdańsk
16. Wioletta Zientara - Olsztyn
17. Danusia Kulwicka - Przepompownia Toruń
18. Jolanta rzepka - Rokietnica
19. Iwona Dehamchi - Słupsk
20. Asia Kubowicz - Warszawa
21. Monika Łeńko - Gdynia


Panowie

1. Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2. Łukasz Kopania Gdańsk
3. Maciej Lidzbarski Gdańsk
4. Paweł Siwiec Gdańsk
5. Tomasz Milewczyk Gdańsk
6. Tomasz Musielak Gdańsk
7. Krzysztof Musielak Gdańsk
8. Maciej Kaszak Gdańsk
9. Michał Pfiliger Gdańsk
10. Sławomir Tychonowski Gdańsk
11. Zbigniew Tychonowski Gdańsk
12. Robert Jaworski Gdańsk
13. Tomasz Wójcik Olsztyn
14. Grzegorz Głaz Gdańsk
15. Piotr Gomuła "PYTEK" Gdańsk
16. Sebastian Majewski "TheSteel" Warszawa
17. Marcin "Malin" Malinowski Olsztyn
18. Michał Płotka - K-zy
19. Paweł Gdaniec - K-zy
20. Łukasz Damps -K-zy
21. Marcin Wołoszyk - K-zy
22. Piotr Kwidziński - K-zy
23. Mariusz Pawłowski - K-zy
24. Błażej Komkowski - K-zy
25. Bogdan Gosz - K-zy
26. Bartek Mularczyk - Kwidzyn
27. Mariusz Kozera - Gdańsk
28. Bartłomiej Grala - Gdańsk
29. Adam Zapaśnik - Elbląg
30. Zbigniew Piwoński - Elbląg
31. Tomasz " DZIQ " Dzikołowski - Barczewo
32. Rafał Czaja - Gdańsk
33. Karol Rudziński - Gdańsk
34. Paweł Drozd - Gdańsk
35. Marcin Pawłowski - Gdańsk
36. Ireneusz Baraniak - Gdańsk
37. Błażej Mach - Gdynia
38. Dariusz Grdyk - Gdynia
39. Paweł Wołyna - Gdynia
40. Sławek Kąkol - Gdynia
41. Jerzy Kaptur - Gdynia
42. Paweł Siemaszko - Gdynia
43. Wiesław Kozłowski - Polska
44. Mariusz Pazik - Olsztyn
45. Adam Garczewski- Pruszcz Gdański
46. Dawid Prętnik - Rumia
47. Kaliński Marek - Przepompownia Toruń
48. Więckowski Jakub - Przepompownia PRO Toruń
49. Drążkowski Stanisław - Przepompownia II Toruń
50. Wojciech Pasinski - Przepompownia Toruń
51. Eryk Tudek - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
52. Michalski Tomasz - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
53. Paweł Zając - O'Kropek Kaper Bydgoszcz
54. Arkadiusz Adamczyk - Sami Swoi Bydgoszcz
55. Arkadiusz Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
56. Dominik Wawrzyniak - TAVERNA DART NAKŁO
57. Piotr Winiarski Liga SportKlub Toruń
58. Bartosz Wieczorek - Przepompownia Toruń
59. Konrad Babula - Radom
60. Marek Mikułowski - Elbląg
61. Adrian Lewandowski - Elbląg
62. Arkadiusz Konopka - Gdańsk
63. Jacek Kobierzyński - Gdańsk
64. Andrzej Sklepowicz - TAVERNA DART NAKŁO
65. Grzegorz Graszek - Gdańsk
66. Rafał Szczepankiewicz - Gdańsk
67. Łukasz Rosa - Gdańsk
68. Łukasz Musiałowski - Wejherowo
69. Dariusz Rudzinski - OCZKO Bydgoszcz
70. Piotr Mierzyński - Gdańsk
71. Jarek Trudziński - Toruń
72. Paweł Kiwenko - Gdańsk
73. Marcin "Czarny" Drachel - Olsztyn
74. Tomasz "Fifa" Firgolski - Olsztyn
75. Jarosław "August" Kos - Olsztyn
76. Wojtek Niczyporowicz - Olsztyn
77. Szymon Sawicki - Olsztyn
78. Mariusz "Bonias" Dwórznicki - Olsztyn
79. Rafał "Brutal" Kraszewski - Olsztyn
80. Norbert Jagieniak - Bad Compny Piwiarnia Bydgoszcz
81. Piotr Dreżewski - Bad Compny Piwiarnia Bydgoszcz
82. Łukasz Sibiński - Broadway Bydgoszcz
83. Łukasz Banach - Bad Company Piwiarnia Bydgoszczsz
84. Paweł Osowski - Metro RedBull Bydgoszcz
85. Krzysztof Borzęcki - Koszalin
86. Grzegorz Gałka - Koszalin
87. Andrzej Ziobro - Koszalin
88. Marek Tracz - Koszalin
89. Piotr Czerski - Koszalin
90. Tomasz Dolny - Słupsk
91. Dariusz Żurański - Koszalin
92. Marek Kubowicz - Warszawa
93. Mateusz Kraśnicki - Happy Hour TRIP Bydgoszcz
94. Adam Konkel - Gdynia
95. Jakub Tymczyszyn - Gdynia
96. Sebastian Jagieniak - Olimp Bydgoszcz
97. Jóżwik Sebastian - London Bum Boom Bydgoszcz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Sob 9:40, 16 Lut 2013    Temat postu:

Za chwilę zaczynamy. Pamiętajcie że zapisy do 14:30 i ani minuty dłużej. W wyjątkowych sytuacjach dzwońcie do mnie. 604717948

hejka
powodzenia przy tarczy

JOKER
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Nie 16:05, 17 Lut 2013    Temat postu:

A więc. Wiem że wczoraj nie było LiveScore ale niestety możliwości techniczne i czas nie pozwoliły na to.. Teraz już pełne wyniki.. Gratuluję wszystkim nie tylko miejsc ale i przybycia w tak licznym gronie..

Kobiety :
1 Rybicka Magda
2 Bożek Katarzyna
3 Walczak Izabela
4 Rzepka Jola
5 – 8 Kulwicka Danuta
5 – 8 Kowalska Nikola
5 – 8 Łeńko Monika
5 – 8 Kubowicz Asia
9 – 19 Banowska Daria
9 – 19 Zientara Wiola
9 – 19 Stokowska Justyna
9 – 19 Kempista Marta
9 – 19 Lidzbarska Agnieszka
9 – 19 Dehamchi Iwona
9 – 19 Radaszkiewicz Milena
9 – 19 Dziobek Edyta
9 – 19 Wieciech Anna
9 – 19 Pniewska Magda
9 – 19 Siemaszko Paulina


Mężczyźni:
1 Wojciech Pasinski
2 Adam Zapaśnik
3 Krzysztof Chmielewski
4 Bartek Mularczyk
5 – 8 Arkadiusz Adamczyk
5 – 8 Jarosław Trudziński
5 – 8 Andrzej Ziobro
5 – 8 Dariusz Żurański
9 – 16 Tomasz Dzikołowski
9 – 16 Mariusz Pawłowski
9 – 16 Piotr Czerski
9 – 16 Arkadiusz Konopka
9 – 16 Łukasz Damps
9 – 16 Marek Mikułowski
9 – 16 Norbert Jagieniak
9 – 16 Konrad Babula
17 – 32 Bartosz Wieczorek
17 – 32 Robert Grażewski
17 – 32 Rafał Kraszewski
17 – 32 Robert Jaworski
17 – 32 Krzysztof Borzęcki
17 – 32 Paweł Zając
17 – 32 Jakub Danielewski
17 – 32 Wojciech Niczyporowicz
17 – 32 Sebastian Majewski
17 – 32 Stanisław Drążkowski
17 – 32 Paweł Drozd
17 – 32 Wiesław Kozłowski
17 – 32 Tomasz Firgolski
17 – 32 Piotr Dreżewski
17 – 32 Piotr Winiarski
17 – 32 Tomasz Wójcik
33 – 64 Marek Kubowicz
33 – 64 Marcin Pawłowski
33 – 64 Tomasz Karwowski
33 – 64 Paweł Wołynka
33 – 64 Grzegorz Głaz
33 – 64 Tomasz Milewczyk
33 – 64 Jakub Tymczyszyn
33 – 64 Paweł Osowski
33 – 64 Sebastian Jagieniak
33 – 64 Grzegorz Graszek
33 – 64 Marcin Malinowski
33 – 64 Tomasz Dolny
33 – 64 Grzegorz Gałka
33 – 64 Bogdan Gosz
33 – 64 Dwórznicki Mariusz
33 – 64 Marek Kaliński
33 – 64 Michał Lidzbarski
33 – 64 Dominik Wawrzyniak
33 – 64 Tomasz Musielak
33 – 64 Łukasz Pawelczyk
33 – 64 Arek Wawrzyniak
33 – 64 Paweł Gdaniec
33 – 64 Adrian Lewandowski
33 – 64 Krzysztof Gąsiorowski
33 – 64 Piotr Kwidziński
33 – 64 Maciej Kaszak
33 – 64 Dariusz Rudzinski
33 – 64 Piotr Mierzun
33 – 64 Krzysztof Konkol
33 – 64 Ireneusz Baraniak
33 – 64 Grala Bartek
33 – 64 Łukasz Kopania
65 – 128 Rafał Szczepankiewicz
65 – 128 Jakub Więckowski
65 – 128 Radosław Wieciech
65 – 128 Maciej Lidzbarski
65 – 128 Paweł Siwiec
65 – 128 Jarosław Kos
65 – 128 Kamil Białka
65 – 128 Patryk Sobczak
65 – 128 Piotr Gomuła
65 – 128 Eryk Tudek
65 – 128 Jerzy Kaptur
65 – 128 Łukasz Banach
65 – 128 Marcin Wołoszyk
65 – 128 Rafał Czaja
65 – 128 Mariusz Kozera
65 – 128 Andrzej Sklepowicz
65 – 128 Michał Sobczak
65 – 128 Szymon Sawicki
65 – 128 Michał Płotka
65 – 128 Mariusz Pazik
65 – 128 Adam Konkel
65 – 128 Krzysztof Musielak
65 – 128 Michał Pfliger
65 – 128 Jakub Janczyk
65 – 128 Łukasz Musiałowski
65 – 128 Marek Traczyk
65 – 128 Paweł Siemaszko
65 – 128 Tomasz Pokusa
65 – 128 Filip Tomaszewski
65 – 128 Sebastian Jóźwik
65 – 128 Tomasz Piotrowicz
65 – 128 Łukasz Skibiński
65 – 128 Rafał Wiśniewski
65 – 128 Andrzej Heigelman
65 – 128 Witold Wiśniewski
65 – 128 Tomasz Michalski


Następny turniej już w planach. Smile
Opinie mile widziane, jak to powiedział jeden z naszych kolegów - "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.." Smile Smile

Pozdrowienia
Joker
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Gość








PostWysłany: Nie 22:44, 17 Lut 2013    Temat postu:

Kiedy będzie zamieszczona cała drabinka wraz z wynikami w grupach?
Powrót do góry

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 0:06, 18 Lut 2013    Temat postu:



Ostatnio zmieniony przez pepsiak dnia Pon 0:12, 18 Lut 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
Gość








PostWysłany: Pon 1:26, 18 Lut 2013    Temat postu:

coś nie hula...
Powrót do góry

Autor Wiadomość
slay
Przyjaciel



Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 10:49, 18 Lut 2013    Temat postu:

hula ale troche male Wink) tak czy inaczej, dzieki za turniej, swietna organizacja i atmosfera, dobrze sie gralo Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Pon 18:03, 18 Lut 2013    Temat postu:

Kurcze nie umiem lepszego, chyba że w formie excela i mailem, to proszę o maila..
Dzięki za pochwały, mam nadzieję że drugi będzie lepszy, a już planujemy.. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
DarkDolar70
Przyjaciel



Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 11:43, 19 Lut 2013    Temat postu:

Fotek szukajcie na stronce o darcie w Bydgoszczy, bo tu mam za mało postów by móc wkleić adres albumu z zdjęciami z soboty hehe
ps
obszedłem blokadę tym postem, link do galerii poniżej Twisted Evil


Ostatnio zmieniony przez DarkDolar70 dnia Wto 11:45, 19 Lut 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
DarkDolar70
Przyjaciel



Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Bad Company Piwiarnia Bydgoszcz
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 11:44, 19 Lut 2013    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
pepsiak
Administrator



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk-Olecko
Płeć: lasek


PostWysłany: Wto 12:44, 19 Lut 2013    Temat postu:

Informacja ukazała się na GdańskTown.pl

[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez pepsiak dnia Wto 12:45, 19 Lut 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum www.dartclub.fora.pl Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.
Theme Designed By ArthurStyle
Regulamin